Planescape: Torment - graficzne starcie Enhanced Edtion z oryginalnym wydaniem


Głównym usprawnieniem nadchodzącego "Planescape: Torment – Enhanced Edtion" ma być znaczące odświeżenie grafiki, a co za tym idzie, dostosowanie jej do współczesnych rozdzielczości i technologii. Co prawda, to prawda – mimo że ta legendarna produkcja postarzała się z klasą, to nie da się ukryć, że 18 lat to szmat czasu i przy pomocy nowoczesnych rozwiązań można ją delikatnie przypudrować. Każdemu z nas zdarza się użyć jakiegoś kremu do twarzy czy innego kosmetyka, nie zabraniajmy więc tego Bezimiennemu oraz jego udręczonej ekipie.

planescape: torment enchanced edition class="lbox">planescape: torment enchanced edition

Jeżeli jednak mędrca szkiełko i oko mówi do Was silniej niż czucie i wiara, to Candyland postanowił przygotować specjalne porównanie – klasyczny Torment kontra jego odświeżona edycja. Czy różnicę widać od razu? Przekonajcie się sami.

Filmik najlepiej odpalić w maksymalnie możliwej rozdzielczości.

Premiera "Planescape: Torment – Enhanced Edtion" już za tydzień.

Odpowiedz
Kolejny dowód na to, że stara wersja daje radę i nie warto kupować EE. Dziękuję, tak właśnie myślałem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Planescape Torment - TAK
Enhanced Edition (20 Euro)- NIE
Enhanced Edition (-75% na promocji) - pewnie
Odpowiedz
Szczerze? Ja prawie nie widzę różnicy w tłach w PT -,-

A w takim bg2 czy icwd EE było widać było różnice sporo. A te czarne obwódki przy konturach postaci bardzo brzydko wyglądają. Widać że dużo nie było do poprawienia w PT
Odpowiedz
Śmiech na sali, poprawki tak kosmetyczne że praktycznie się ich nie odczuje.

Odpowiedz
← Nowości

Planescape: Torment - graficzne starcie Enhanced Edtion z oryginalnym wydaniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...