Torment: Tides of Numenera już dostępne


Długo oczekiwana gra "Torment: Tides of Numenera" w końcu wylądowała na półkach sklepowych, zaś nabywcy wersji cyfrowej mogli w końcu pobrać jej zawartość na twardy dysk. Tym samym możemy w końcu przetestować namaszczonego spadkobiercę świetnego "Planescape: Torment".

torment: tides of numenera planescape: torment class="lbox">torment: tides of numenera planescape: torment

Pierwsze recenzje najnowszej gry inXile nie pozostawiają złudzeń – znane ze świetnych gier RPG studio ponownie sprostało zadaniu i udanie przeniosło nas do świata Numenery. Tytuł ten łączy ze sobą elementy fantasy i science-fiction, dzięki czemu dostaliśmy w swoje ręce produkcję nad wyraz ciekawą.

Prasa branżowa docenia świetną historię, udane dialogi oraz ciekawe postacie, które przyjdzie nam spotkać. Niestety, tytuł ten boryka się z problemami technicznymi, przez co niekiedy animacje tracą na płynności, zaś wersji konsolowej target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">wersji konsolowej przytrafia się niekontrolowane wyjście z gry.

Poniżej wybrane oceny z recenzji "Torment: Tides of Numenera":

  • PCGamesN – 9/10 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">9/10
  • GRY-OnLine – 9/10 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">9/10
  • God is a Geek – 9/10 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">9/10
  • PC Gamer – 89/100 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">89/100
  • IGN – 8,8/10 target="_blank">8,8/10
  • Game Informer – 8,5/10 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">8,5/10
  • Destructoid – 7,5/10 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">7,5/10

Graliście już? Jakie są Wasze pierwsze wrażenia?

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Już bałem się, że zapomnieliście o premierze. Kiedy nowy dział?
Odpowiedz
Nie zapomnieliśmy, spokojnie. Myślimy nad działem
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Torment: Tides of Numenera już dostępne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...