Małe jest piękne, czyli Alicia Vikander jako Lara Croft


Byliście ciekawi, jak wygląda nowe wcielenie ponętnej pani archeolog? Zdjęcia do kolejnego „Tomb Raidera” rozpoczęły się w zeszłym miesiącu w Republice Południowej Afryki, a w roli głównej zobaczymy Alicię Vikander. O filmie wiadomo póki co niewiele, lecz zasadniczo powinien on się opierać na wizerunku oraz historii panny Croft, które mogliśmy doświadczyć w grze z 2013 roku.

tomb raider,alicia vikander class="lbox">tomb raider,alicia vikandertomb raider,alicia vikander class="lbox">tomb raider,alicia vikander

Po mojemu wygląda to całkiem nieźle. Szczególnie, że nigdy nie byłem wielkim fanem castingu Angeliny Jolie, a restart serii sprzed czterech lat przypadł mi do gustu. Oby tym razem nie zadziałała klątwa ekranizacji gier komputerowych, ale o tym zapewne przekonamy się dopiero 16 marca 2018 roku.

PS. Jakość zdjęć jest tragiczna, ponieważ ktoś zrobił je po partyzancku. Na lepszą jakość przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.

Odpowiedz
← Nowości

Małe jest piękne, czyli Alicia Vikander jako Lara Croft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...