[NWN:SoU] Wszystko pięknie a tu nagle ...

Gram sobie w Shadowa. Wszystko pięknie chodziło, filmiki good . Ogólnie rzecz mówiąc gra chodziła jak marzenie. W aktualnym momencie zostałem zamieniony przez meduze w kamień i uratowy przez tego całego Handlarza niewolników. Zaczynam grać, gadam z nim dosaje klucz ( w kształcie skarabeusza ) a tu nagle gra zaczyna się ciąć niemiłosiernie. TAk jakby się zawieszała Resetowałem kompa, próbowałem kilka razy dalej to samo ...

Proszę o pomoc ( próbowałem nawet obniżać jakoś grafiki i nic )
hm? Pirat czy orginał?, sprobuj reinstalowac, pamietaj zachowac przedtem aktualne stany gry, zebys nie zaczynal jeszcze raz.
Moze być tez: konfiguracja kompa: zamało RAM - u lub plików wirtualnych; może też być tak że gra zzera Ci za dużo procesora ( Miałem tak z jednym programikiem - 100% )
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Orginał ... z dodatkiem Shadowem też orginałem

Komp napewno spełnia wymagania ... zresztą jak przedtem mówiłem to wszystko pięknie ( rówież na necie ) chodzi

Cytat

Gram sobie w Shadowa. Wszystko pięknie chodziło, filmiki good . Ogólnie rzecz mówiąc gra chodziła jak marzenie. W aktualnym momencie zostałem zamieniony przez meduze w kamień i uratowy przez tego całego Handlarza niewolników. Zaczynam grać, gadam z nim dosaje klucz ( w kształcie skarabeusza ) a tu nagle gra zaczyna się ciąć niemiłosiernie. TAk jakby się zawieszała Resetowałem kompa, próbowałem kilka razy dalej to samo ...  

Proszę o pomoc ( próbowałem nawet obniżać jakoś grafiki i nic )


Krótko mówiąc:
Poprawka do SoU usuwająca "niemiłosierne cięcie"
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...