[TESV] Broń nie traci ładunków

Witam. Mam delikatny problem- zaklęta broń nie traci ładunków.
Do stworzenia jej użyłem konsoli żeby ściągnąc ebon i smocze kości.
Nie używam innych kodów.
Czym może być spowodowany w/w probem?
Odpowiedz
Korzystanie z konsoli blokuje często w grach rożne rzeczy. Skorzystałeś z konsoli więc wszystko, co zostało pomyślane do zablokowania dla korzystających, zostało zablokowane
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia sobota, 16 lipca 2016, 16:18 napisał

Korzystanie z konsoli blokuje często w grach rożne rzeczy. Skorzystałeś z konsoli więc wszystko, co zostało pomyślane do zablokowania dla korzystających, zostało zablokowane

Mhm. A ma to też wpływ na inne rzeczy, do których nie użyłem konsoli?
Zauważyłem też że rozwijają mi się umiejętności ze szkoły zniszczenia (z 19 mam juz 51), jednak płomienie nadal zadają tylko 8 dmg/s. Zaczną zadawać więcej obrażeń jeśli rozwinę dalej drzewko zniszczenia, czy to też kolejna blokada narzucona za używanie konsoli?

P.S. dzięki za szybką odpowiedź
Odpowiedz
Kurczę zauważłem, że wszystkie przedmioty w grze nie tracą teraz ładunków. Jest jakiś sposób żeby to "wyłączyć"? Oczywiście wczytanie poprzedniego stanu gry nie wchodzi w rachubę.
Odpowiedz
Użycie konsoli w wielu tytułach nakłada na Ciebie niejako ukrytą odznakę pt. "Oszust". Pozbycie się tego wiąże się niestety z korzystania z zapisów przed użyciem kodów Nie ma innej możliwości.

Skorzystanie z konsoli nie powinno wpływać na dmg skili. Raczej nie utrudnia ono rozgrywki. Jeśli już to ułatwia - np. ładunki nie spadają
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Broń nie traci ładunków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...