Tia... potrzebuję pomocy!

Witam, nie znacie mnie, ani ja Was, chociaż popisywałem coś na waszym SB, ale to inna sprawa.

Całkiem niedawno natknąłem się na kanale BBC HD na serial "Doctor Who" i powiem, że mnie bardzo zaciekawił. Im więcej się o nim dowiaduję tym bardziej jestem nim zainteresowany, ale cóż, swoją przygodę z Doktorem zacząłem od piątego sezonu jego nowych przygód, czyli od jego jedenastego wcielenia. Całkiem niedługo nadrobię zaległości jeżeli chodzi o nową serię, ale chciałbym poznać całą historię! I tutaj właśnie chcę prosić Was o pomoc lub też raczej o poradę.
Nie wiecie czasem gdzie mogę znaleźć pierwsze serie tego serialu? Oczywiście w grę wchodzi jedynie wersja online.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nie wiem, czy siedzą tutaj jacyś fani Dr Who. Sama nigdy się jakoś nie wciągnęłam w to. Ale... wiesz, że pierwsza seria pojawiła się gdzieś w latach 60 i miała bodaj 20 sezonów? O to Ci chodzi, czy o pierwsze sezony nowego Doctora?
Odpowiedz
Sprawdziłem parę wyników, ale raczej nie interesuje cię założenie płatnego konta? Może zaczniesz od restartu z Christopherem Ecclestonenm?
Odpowiedz
@Ati

Tak, wiem o tym wszystkim i chciałbym poznać przygody i przejścia właśnie tych pierwszych wcieleń Doktora, niezależnie od tego ile sezonów musiałbym przeboleć.

@Mikeal
Mam zamiar to zrobić zaraz po zakończeniu przygód "Jedenastego".
A co do konta to może w przyszłości, póki co mój portfel nie czuje się na siłach.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Tia... potrzebuję pomocy! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...