[wyniki] Emmy Awards

Dziś w nocy odbyło się rozsądnie nagród Emmys. Poniżej znajdziecie listę nominowanych wraz z wygranymi. http://m.imdb.com/emmys/nominations
Powiem szczerze, ciężki wybór. A wy kogo wybralibyście w tych kategoriach?
Odpowiedz
Hahaha, ale trolling ze strony jury Nagrodzili piąty sezon "Gry o tron", który de facto recenzowałem, oceniłem pozytywnie, ale większość ma zdanie bardzo negatywne, spójrzcie na średnią ocen użytkowników: 4,89/10.

Z nagrodami jak to zwykle, średnio się zgadzam. Mnie się podobał "Daredevil", "Bosch", "Ray Donovan" (szkoda, że główny aktor nie wygrał) czy nawet "Sense8". Czyli to typowe Emmy, niepokrywające się z mym gustem. W sumie, to nie obraziłbym się jeszcze za nagrodzenie "Better Caul Saul", bardzo dobry serial, który wychodzi zwycięsko pod względem ocen i przyjęcia, a miał niełatwe zadanie, biorąc pod uwagę, że porównuje się go do "Breaking Bad".
Odpowiedz
"Transoarent", zabawny serial, ale porusza też ciekawe tematy seksualności. Jestem w szoku, że Finn Wittrock tak szybko pnie się w świecie filmu. Jeszcze niedawno nikt o nim nie słyszał, a wystarczyła rola w AHS i prosze, już nominacje i kolejne filmy.
Coraz bardziej nęci mnie, by zacząć oglądać "Olive Kitteridge", już jakiś czas temu się na to naktnąłem, ale nie miałem okazji i jakiś wielkich chęci do obejrzenia. Teraz jest coś na rzeczy.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[wyniki] Emmy Awards - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...