Portale książkowe

Lubimyczytac.pl Nakanapie.pl i kilka innych. Całkiem dorodnie nimi obrodziło w ostatnim czasie. Można Was na którymś znaleźć? Lubicie w ogóle tego typu portale?

Ja chociaż zaczynałam od nakanapie.pl to teraz dużo częściej (niemal codziennie) zaglądam na lubimyczytac.pl, uwielbiam go tak samo jak filmweb, bo oba dają mi możliwość katalogowania wszystkiego przez co udało mi się przegryźć w życiu. Ba, udało mi się tam nawet wygrać kilka książek, których normalnie bym sobie nie kupiła.
Odpowiedz
Na LubimyCzytać jestem, na Nakanapie byłem, ale zrezygnowałem. Wolę katalogować swoje książki na jednym portalu - jest to zwyczajnie łatwiejsze, a i też na LC jest sporo ludzi, więc można stwierdzić, czy coś warto kupić, przeczytać ciekawe opinie, jakoś bardziej mi odpowiada
Odpowiedz
A ja jestem na lubimyczytac i nawet chyba mam Was w znajomych, ha, i widzę wszystko . A to nakapie to fajne, czy raczej sobie odpuścić?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jeżeli jesteś na lubimyczytac.pl jest Ci całkowicie zbędne
Odpowiedz
No to odpuszczam . A lubimyczytac jest fajne, mnie na przykład bardzo motywuje, jak widzę kogoś, kto przeczytał ponad 2000 książek w swoim życiu . A ja niewiele ponad 300 tylko . Co prawda, niektóre z nich znam na pamięć, ale staram się liczby poprawiać i wykręcać średnią za szereg statystycznych polaków

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
A ja kompletnie zapominam dodawać tam przeczytane książki. xD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia środa, 1 lipca 2015, 20:36 napisał

A ja kompletnie zapominam dodawać tam przeczytane książki. xD


Mam to samo . Jakoś nie mogę się do tego przyzywczaić i nałogowo korzystać. Co innego FilmWeb, tam siedzę godzinami i szukam nowych filmów, choć kolekcja do obejrzenia i tak już jest spora. Czy na LC w ogóle jest opcj, by polecało nam książki z podobnego spektrum? Bo głównie o to, by mi chodziło. Z resztą nie wiem dlaczego, ale jakoś szata graficzan LC mnie odstrasza, wuchta literek.
Odpowiedz
A ja sobie taki nawyk wyrobiłem na LC - co przeczytam, odklikowuję, i zaznaczam sobie następne . Nie wiem, czy to przez ten rok i zawzięcie się na 52 książki co najmniej, ale póki co działa mi to bardzo dobrze . Czas pokaże

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
A czy ktoś z Was odważył się na konto na Goodreads? W sumie dzisiaj dostałam newsletter i przypomniałam sobie, że mam, ale go nigdy chyba nie używałam.
Odpowiedz
Mam tam konto, ale oceniam rzadko. Często za to zaglądam - w końcu to jeden z najpopularniejszych (najpopularniejszy?) portali książkowych, gdzie można zobaczyć oceny i przeczytać opinie o książce przed jej premierą w Polsce (zakładając, że została napisana przez zagranicznego pisarza).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 1 sierpnia 2015, 16:38 napisał

A czy ktoś z Was odważył się na konto na Goodreads? W sumie dzisiaj dostałam newsletter i przypomniałam sobie, że mam, ale go nigdy chyba nie używałam.


Tak, ale ostatecznie też nie korzystam, bo trudno dostać w Polsce te wszystkie książki. Dlatego częściej korzystam z LC, bo przynajmniej wiem, że dany tytuł, kóry chcę przeczytać został przetłumaczony i znajdę go w jakiejś bibliotece/księgarni.
Odpowiedz
Ja korzystam z lubimyczytac.pl bardzo fajna stronka, gdzie można znalezc wiele ciekawych pozycji do przeczytania, w sumie korzystam tylko z tego .
______________________
edukacja teatralna
Odpowiedz
lubimyczytac, pl i wolnelektury.pl. no i różne zagraniczne. i *szepczę* torrenty ;3
Odpowiedz
← Literatura

Portale książkowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...