[DA1] Rytuał Elfów - bug czy mój błąd?

Cześć, utknąłem w momencie gdy trzeba zrobić ten myk z ołtarzem w tych ruinach, przy quescie o zabiciu Kła. Otóż problem jest taki, że jeśli pomodlę się przy tym ołtarzu, dzban robi się pusty. Potem mogę tylko jeszcze raz go napełnić... Gra oryginalna jak cuś, patch 1.05
Bardzo proszę o pomoc.
PS. Temat założyłem od nowa, ponieważ w temacie niżej moim zdaniem nie ma odpowiedzi która mi pomoże. Dzięki!
Odpowiedz
Zabierz z sadzawki gliniany dzban.
Napełnij dzban wodą z sadzawki.
Postaw wypełniony wodą dzban na ołtarzu.
Klęknij i pomódl się przy ołtarzu.
Zbadaj gliniany dzban.
Wypij jeden łyk wody z dzbana.
Zabierz dzban z ołtarza.
Wylej pozostałą wodę do sadzawki.

Taki cytat z solucji pisma Manfreta. Dodam tylko od siebie, że mógłbyś spróbować wczytać wcześniejszy zapis gry o ile takowy posiadasz albo wyjść i wrócić do lokacji bo czasem bywa tak, że nie wszystko się prawidłowo się wczytuje.
Odpowiedz
Tak tylko nie wiem czy woda z dzbana powinna sama z siebie zniknąć. Możliwe, że znika bo zła kombinacja rytuału, w przeciwnym razie polecam zastosować się do powyższej rady i załadować wcześniejszy stan gry.
Odpowiedz
Osobiście grałem w DA tylko na PS3 więc wielokrotnie po premierze najlepszym lekiem było wczytanie zapisu. Jak to nie pomoże to zapewne wejść w edytor jakiś ale to dla mądrzejszych rady będziesz potrzebował.
Odpowiedz
Cóż, problem rozwiązany. W jednej ze skrzyń przed wejściem do komnaty znajdowały się notatki. Dopiero po podniesieniu ich włączył mi się quest. Dalej postąpiłem według Waszych rad, wszystko łatwo poszło i mogę grać dalej. Dziękuję za pomoc, temat do zamknięcia
Odpowiedz
← Dragon Age

Rytuał Elfów - bug czy mój błąd? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...