Skazany na śmierć powraca!

Przyznam, że sam pamiętam "Skazanego na śmierć" dość mgliście. Za jego emisji jeszcze nie śledziłem seriali na bieżąco, coś tam widziałem, ciekawiło mnie, ale zazwyczaj nie mogłem obejrzeć. Może więc dlatego powrotowi produkcji nie mówię "nie" A Wy?

Tak na marginesie: słyszałem, że do głównych ról powrócą Wentworth Miller i Dominic Purcell - bez nich nie widziałbym kontynuacji. Więcej informacji tutaj.
Odpowiedz
Bez sensu pomysł. Do drugiego sezonu serial świetny. Potem koncepcja się wyczerpała, a scenarzyści niezbyt wiedzieli, jak dalej temat pociągnąć i wymyślali takie gigantyczne bzdury, że nie dało się tego oglądać na trzeźwo.

Ciszej nad tym trupem.
Odpowiedz
Przecież historia jest zakończona w tym serialu. O ile wszystkie sezony były w miarę, to ostatni sezon to było już wymyślanie na siłę totalnie.
Odpowiedz
Serial swietny. 1 sezon to kwestia ucieczki z zakładu karnego Fox River akcja toczyła się z odcinka na odcinek coraz lepiej wciagala tak ze po obejrzeniu 1 odcinka musiałem włączać kolejny tak samo wszystkie sezony. 2 sezon bez dwoch zdań niezwykle ciekawy o 8 uciekinierach z Fox River ciągła ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości sezon 3 zanudzal brak akcji dążących do celów nagrania tego serialu. 4 sezon świetny szczególnie jego ostatnie odcinki i śmierć bohatera łezka w oku sie sama napatala . Co do kontynuacji aktorzy sie zmienili graja w innych serialach to będzie lipa jak 3 sezon Prison Break. Chyba że akcje będą porównywalne co w sezonie 2
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Skazany na śmierć powraca! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...