[GW1] Części a klasy w GW

Mam pytanko czy jak kupię dodatek dajmy na to Nightfall to czy będę miał dostępne wszystkie klasy postaci czy tylko te z dodatka?

Klasy podstawowe + ekskluzywne do części, np, w Nf nie ma sinów, a w F derwiszów. A tak btw, czemu zakładasz kolejny temat o podobnym tytule? Łączyć mam to jak poprzedni?... Istnieje coś takiego jak ogólny dział pomocy, ot tutaj:
http://forum.gexe.pl/Dzial-pomocy-Guild-Wars-t5479.html
Lfp for GvG
Odpowiedz
Będę walczyć z tym uparcie. Nie dodatek, a część, to po pierwsze

A teraz właściwa odpowiedź. W grze jest 6 profesji podstawowych: Wojownik, Mnich, Mag żywiołów, Nekromanta, Mesmer i Łowca. Do nich masz dostęp w każdej części. Factions i Nightfall dodają po 2 nowe profesje. Jeśli kupisz Nightfalla będziesz miał do wyboru 6 podstawowych profesji + 2 wprowadzane przez tą część (Patron i Derwisz). Jeśli będziesz chciał zrobić sobie Zabójcę lub Rytualistę, będziesz musiał kupić sobie Factions.
Odpowiedz
To dlaczego ma byc premiera GW2, a wcześniej Eye of north (chyba tak jakoś) Mniejsza z tym skoro te części różnią się tylko klasami postaci to kupno której będzie najodpowiedniejsze?
Lfp for GvG
Odpowiedz
Hmm, to pytanie to strzał w dziesiątkę, gdyż każda część ma swoje wady i zalety Prophecies ma najdłuższą kampanię (25 misji) i największy świat. Jest to (moim zdaniem) najlepsza część na początek. Factions ma zrąbaną i krótką kampanię, ale rekompensuje to dużymi możliwościami PvP. Za to Nightfall ma bardzo fajną kampanię i wprowadza bardzo przydatna rzecz: bohaterów (NPC-e, których możesz przyłączyć do drużyny kiedy i gdzie chcesz, ustalić im atrybuty, wybrać skille itp).

Cytat

To dlaczego ma byc premiera GW2, a wcześniej Eye of north (chyba tak jakoś)


Odnośnie czego to piszesz? Dodatek Eye of the North ma być przejściem pomiędzy GW 1 a GW2. Zaś GW2 wyszedł z prac nad... czwartą częścią gry Nie ma w tym żadnych niejasności.
Odpowiedz
A mniejsza z tym pytam się, bo słyszałem, że na serwach podstawki nikogo już niema. Co do najemników to fajna sprawa więc kupię Nightfall
Lfp for GvG
Odpowiedz

Cytat

A mniejsza z tym pytam się, bo słyszałem, że na serwach podstawki nikogo już niema


????!!!! Kto ci takich bzdur naopowiadał?! Chłopie, toż to kit, srom i bujda... Musiał ci to powiedzieć jakiś skończony kretyn albo ktoś, kto w grę nie zagrał. Choćby i dlatego, że dosłownie przed chwilą byłem w Temple of Ages, która znajduje się w "podstawce". Jak mrówków było tam europejczyków przeklinających amerykanów... A wcześniej w Marhan's Grotto rzucić okiem na hełm, który mam zamiar sobie kupić. Tam było kilka osób, które kupowały zbroje. Nie dawaj sobie takich kitów wcisnąć, bo zginiesz chłopie, zginiesz śmiercią sromotną.

A co do wyboru to Nightfall nie jest taki zły. Niektóre fragmenty są dość trudne, ale dasz radę
Odpowiedz
Hmm co do tamtego gościa to go już nie znajdę... Zaraz ten kolo to chyba komentował GW na komputronik.pl No nic pozostaje mi tylko rozejrzec się za jakąś pracą
Lfp for GvG
Odpowiedz
Dokładnie. W podstawkę gra masa ludzi i to z różnych zakątków świata... Jeśli ktoś Ci powiedział, że nikt w to nie gra, to naprawdę jest jakiś dziwny...


Mina mu zrzedła, bo nie jadł budyniu! Ciebie też to czeka!

Odpowiedz
← Guild Wars

Części a klasy w GW - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...