[W1] Nowa strona Wiedźmina

Pod TYM adresem dostępna jest nowa strona Wiedźmina. Ciekaw jestem co sądzicie o takim podaniu najważniejszych informacji o grze na którą wszyscy czekają.

Nie będę ukrywał, że mnie osobiście irytują te wypaśne strony które ładują się niemiłosiernie długo i nic w nich znaleźć nie można. Nie wiedzieć czemu ale autorzy upierają się zazwyczaj by nawrzucać jak najwięcej filmików graficzek i animacji a zapominają o tym, że istnieją także slowa, zdania i opisy. Każdy kto próbował kiedyś przebrnąć przez flashówkę w poszukiwaniu jakiejś konkretnej informacji wie o czym mówię.

Jak jest w przypadku strony Witchera? Jest dobrze. Ładuje się całkiem znośnie, wygląda przejrzyście i estetycznie. Można znaleźć większość informacji. Streaming filmików jest wzorowy, można je obejrzeć bez czkawki i bez nie kończącego się oczekiwania... Główny zarzut? Wiedźmin mi się nie podoba , cala strona wydaje się 'zacinać' czasami.
Odpowiedz
Stronka bez zarzutu. Zazwyczaj takie flashowe wersje omijam szerokim łukiem i szukam "normalnej" wersji strony lub po prostu daję sobie spokój. Tutaj nie miałem problemu ze znalezieniem żadnej z rzeczy, a jak coś, to na dole są wypisane wszystkie działy Szkoda tylko, że download coś im szwankuje...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Strona uważam estetycznie jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o organizację i rozmieszczenie wszystkiego także może być, choć we flashowej wersji strony nie ma newsów. Troszkę się zacina, ładowanie każdej strony trwa dłużej niż zwykłego linku, gdy chcemy kliknąć w coś w komnacie głównej często nam się przesuwa obraz, gdy najeżdżamy na przedmiot.
Dlatego ja korzystam ze strony zwykłej, szybki dostęp i newsy na wierzchu. Flashowa jest dla mnie pokazówką.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Strona ładnie wykonana, całkiem szybko się ładuje. Zastosowali kilka bajerów. m.in. zmieniające się logo w zależności od pory dnia. Informacje są dobrze przedstawione, łatwo wszystko znaleźć. No i kodowo też się popisali, trzymają się standardów XHMTL 1.0
Odpowiedz
Dojechana w kosmos fajna fajna na skale 10 daje jej ocene 8 +
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
Odpowiedz
Stronka wygląda nieźle, jednak trochę czasu trzeba było poczekać, zanim się załadowała, a czegoś takiego nie lubię .
Odpowiedz
← Wiedźmin

Nowa strona Wiedźmina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...