[Magicka 2] Data premiery Magicka 2 na nowym zwiastunie


Chyba mało kto nie miał do czynienia z grą "Magicka", a już na pewno tylko nieliczni o niej nie słyszeli. Od jej daty premiery minęło już jednak wiele czasu, a co poniektórzy zapomnieli o sympatycznym hack’n’slashu. W prawdzie czasem pojawiały się jakieś informacje, później sprawa cichła, aż tu nagle...

magicka 2 class="lbox">magicka 2

W sieci, za sprawą studia Paradox Interactive, pojawił się nowy zwiastun gry "Magicka 2". Materiał jest swoistą parodią serialu "Gra o Tron" i zapowiada nam wiele nowych lokacji oraz kilka świeżutkich kombinacji łączenia zaklęć, czyli tego, co misie lubią najbardziej.

Premiera produkcji została zapowiedziana na 26 maja 2015 roku.

Odpowiedz
Świetny zwiastun!

Aczkolwiek sam fanem "Magicki" nie jestem i nigdy w nią nie grałem
Odpowiedz
Ja niedawno zastanawiałem się nad kupnem poprzedniej części ale demon wygrał a raczej z przytupem wbił się na czoło list do zakupienia i tak oto gra odeszła na przyszłość.
Odpowiedz
Jeśli nie będzie jakoś astronomicznie kosztować, to chętnie wypróbuje. Kiedyś przecież coś musi zdetronizować to Diablo w moim graniu.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
W pre-orderze za 47,89 z przesyłką jeśli dobrze widziałem.
Odpowiedz
Poważnie??

Faktycznie, znalazłam za taką cenę. Jestem w pozytywnym szoku.


Edit: A jednak nie.. Odpaliłam dzisiaj jedynkę i przeszła mi ochota. Zdecydowanie ta gra jest dla mnie za nudna.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
← Nowości

[Magicka 2] Data premiery Magicka 2 na nowym zwiastunie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...