WYBORY GE - IX EDYCJA

Tak w ogóle można tylko głosować na osoby które są w 1 poście czy na kogo się chce? :>
Odpowiedz
Można tylko na mnie
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia wtorek, 10 lutego 2015, 19:13 napisał

Można tylko na mnie


Chyba chciałeś powiedzieć, że na mnie
Odpowiedz
Na siebie jednak bym odradzał Vit będzie wiedziała. A poza tym, co Ci tylko klawiatura podpowie.
Odpowiedz
Jaki ładny drwal!

Planuj, działaj, osiągaj - będzie ogień, upieczesz Kurczaka.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Toż to antyreklama naszego Kuraka-Trzeciaka!
Co do kotków, jak tak dalej pójdzie, to zostaniemy obrzuceni kotami. Wiecie jak to jest źle być obrzuconym kotami? Nie chcecie się dowiedzieć.
PS: Głosujcie na mnie, to do tego nie dojdzie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz


Nieskończone źródło kotków już dawno zostało ustawione.
Odpowiedz
Co do kotów, to jak jadłem śniadanie mi kot nagle wyskoczył i zawału prawie dostałem (bo miałem takie sny wcześniej, nazwijmy to koszmarami ).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 10 lutego 2015, 20:12 napisał



Nieskończone źródło kotków już dawno zostało ustawione.



Jakie słodziaki awww...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia wtorek, 10 lutego 2015, 21:19 napisał




To ja tam wolę kociaki
Odpowiedz
Do sądu, ośmieszanie wizerunku Wiktula.
Hihi, sprawnie się was pozbędę \"\" .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
I tak wszyscy wiemy, że psy są najlepsze i najkochańsze. Zwłaszcza szczeniaki

Odpowiedz
Szczególnie gdy z radością wgryzą ci się w nogę.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Albo, jak w moim przypadku, w łokieć.

Ale i tak są kochane
Odpowiedz
Poza tym szczekają często bez sensu.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia środa, 11 lutego 2015, 20:29 napisał

Poza tym szczekają często bez sensu.


Skąd wiesz? Może nie rozumiesz ich przekazu
Odpowiedz
A może rozumiem i dlatego piszę, że bez sensu, bo pier jakieś głupoty?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

WYBORY GE - IX EDYCJA - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...