[GIII] Wykrycie wirusa podczas instalacji G3

NIE PRZEGRYWAŁ!!!!PORZYCZYŁ BO PRZEGRAĆ SIĘ NIE DA-orginał ma DUŻE ZABEZPIECZENIA..porzyczył żebym sprawdził czy gothic3 chodzi mi na kompie!!NO I TO JEST PRAWDZIWY WIRUS BO ZMNIEJSZYŁEM MAKSYMALNIE HEURESYIKĘ ALE I TAK WYSKAKIWAŁ BŁĄD!!!!

[Dodano po chwili]

No i poprawiłem błędy..jak jeszcze jest błąd ortograficzny/ortograficzne to ja już nie wiem

[Dodano po chwili]

Ekh

w google NIC nie znalazł
To, że zmniejszyłeś 'czułość' heurystyki jeszcze nic nie wyjaśnia bo ciągle była ona włączona. Jeśli użyjesz innego skanera i on to potwierdzi wtedy możesz mieć pewność. TAK JEJ NIE MASZ!

Jeżeli to jest oryginalna płyta i okaże się, że ma jednak wirusa to musisz ją zareklamować.



Daję ostateczny termin na poprawę błędów ziomek. Radze ci się zapoznać z funkvją edytuj w twoich POWYŻSZYCH postach (a nie tylko w jednym) albo sobie znowu trochę odpoczniesz od forum. Masz czas do 16.00.

EDIT

To, że Google nic nie znalazł jest kolejnym dowodem, ze to raczej nie jest prawdziwy alarm.
No dobra, wprawdzie ja uważam ze to fałszywy alarm i ze twojemu koledze inny wirus "zniszczył kompa", ale skoro jesteś pewien że płyta jest skażona, to zrób tak jak mówił Ekhtelion i zgłoś reklamacje.
I TO NIE JEST MOJA PŁYTA TYLKO KUZYNA I JA NIC ZA NIEGO NIE BĘDE ROBIŁ !!
To siedź na czterech literech z 'zawirusowanym' Gothiciem ziomek bo nie wiem czego od nas oczekujesz.

Temat zamykam bo zostało tutaj powiedziane wszystko co trzeba.

Podsumowując:

Sprawdź płytę innym avirem. Jeżeli się potwierdzi, że jest na niej wirus to -> reklamacja.
Jeżeli się nie potwierdzi to wyłączasz Mks_vira i instalujesz Gothica.

Koniec.
← Gothic
Wczytywanie...