Zapraszam do nowo powstającej Gildii World of Warcraft - Stare dziadki szczególnie mile widziane - Wędrujemy także po innych uniwersach

Nie chciałbym wyjść na agitatora [zamieściłem podobne ogłoszenie w dziale Age of Conan - mam nadzieję, że redakcja GameExe nie ma nic przeciwko], ale co mi tam.
Do rzeczy:


Witajcie, zapraszamy w nasze [niezbyt liczne jeszcze ale fanatyczne ] szeregi!

Nasza Gildia w świecie Azeroth nosi nazwę:

Zakon Nowego Świtu

Pod taką nazwą funkcjonuje w World of Warcraft, nazwa ogólna [WoW to część aktywności Gildii] to "Tribus Vetus" czyli z łac. Starsze Plemię.

Gramy po stronie Przymierza na serwerze Defias Brotherhood, jest to serwer typu [RP-PVP] a więc dopuszczający grę w stylu klasycznego role playing przy jednoczesnym zachowaniu wolnego PvP.
Gildia w WoW skupiona będzie głównie wokół idei Zakonu Paladynów.
To jednak póki co, ogólny koncept wymagający szlifu.

Adres naszego forum: http://tv.xaa.pl

Kontakt w grze:

1. Umbrechtion [rzadziej poruszam się drugą postacią o nicku Umbrecht]
2. Lukell
3. Czarnokij
4. Geraltus

[narazie wędruję wokół Ironforge bądź Stormwind, zwykle wieczorami]

Zainteresowane osoby mogą też założyć konto na naszym forum lub napisać tutaj prywatną wiadomość.
Założeniem najważniejszym jest bezstresowa zabawa w duchu role playing, zarówno dla osób, które pierwszy raz w życiu mają styczność z World of Warcraft jak i bardziej doświadczonych w temacie.

Gildia przeznaczona jest dla osób starszych, szczególnie mile widziane te po 30tce. Ale... nie wyłączajcie jeszcze tego posta [o ile już wcześńiej tego nie uczyniliście ]
Jednak i dla młodszych znajdzie się miejsce na pokładzie - jeżeli okażą się w porządku.

Poszukujemy głównie potrafiących "czuć klimat rpg" ludzi, których jedynym celem nie jest expienie, bicie leveli, zdobywanie coraz potężniejszych przedmiotów etc.
Byłoby fajnie gdyby pod projekt podpięło się trochę doświadczonych osób, które pomogłyby w organizacji itd.
Sam zacząłem zabawę w World of Warcraft raptem parę dni temu [ wcześniej miałem styczność UO, GW1&2, Age of Conan i Lotrem ]

Gildia ma być miejscem dla dobrej zabawy wirtualnych znajomych, których łączy pasja do gatunku Role Playing.
Projekt gildii zakłada grę w kilku uniwersach mmorpg jak również rozwijanie hobby związanego z gatunkiem crpg i rpg.
Nasza gildia będzie aktywna także w grach: Age of Conan, Diablo 3 oraz Path of Exile.
Niecierpliwie wypatruję też nadejścia EverQuesta Next i kiedy objawi się jako godny następca poprzedników, także i tutaj pojawi się Zakon naszej gildii.
Możliwe jest także rozpoczęcie zabawy w innych tytułach z gatunku. Na bank powstanie eskadra Star Citizen [o ile gra finalna nie okaże się crapem] .
To na początek.

Gildia będzie w sposób ciągły rozwijana i niezachwiana w swym istnieniu zawsze pozostanie ostoją dobrej atmosfery i zabawy.
Role playing to moje długoletnie [trwające ponad 20 lat] i jedno z ulubionych hobby, głównie w zakresie crpgów ale i mmorpgi są dla mnie atrakcyjne.

Tutaj jest opis ogólnej idei oraz założeń, dla zainteresowanych:
http://tv.xaa.pl/inde...ic=3.msg3#msg3

Niedawno uruchomiłem forum, narazie jeszcze treści nie ma zbyt wiele ale to się zmieni. Jak nas trochę przybędzie załatwię serwer Team Speak.
A no i żadnych składek nie ma, podobnie żadnych wymagań odnośnie obecności, konieczności usprawiedliwiania się itd. , sam mam rodzinę, żonę, dziecko, pracę i mnóstwo innych hobby więc jak najbardziej rozumiem, że ktoś znika bez słowa etc.

Także ten tego, zapraszam! Zarówno dziadki jak i młodzież.
Odpowiedz
← World of Warcraft

Zapraszam do nowo powstającej Gildii World of Warcraft - Stare dziadki szczególnie mile widziane - Wędrujemy także po innych uniwersach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...