[DA1] bug w wiezieniu

witam
Panowie odpaliłem 1 raz dragona i nie wiem co to za bug. ale jestem krasnoludem szlachciem i jestem w wiezeniu i nie moge nic zrobic. idzie do mnie pogadac przyboczny ale staje kolo celi wczesniej niz moja i nie moge nawiazac rozmowy. a przeciez on powinien powiedziec mi ze wypad.
co z tym zrobic? co to za bug?
Odpowiedz
jasne. dawali na orygin ostatnio
czy jest jakas pomoc gdzie mozna o tym napisac?
Odpowiedz
a) Spróbuj pobrać patch 1.05 z tej strony: http://social.bioware...age/da-patches (zawiera w sobie wszystkie 5 łatek od BioWare - naprawiał sporo problemów kiedyś, więc może nadal jest niezbędny.

b) Jeżeli to nie zadziała, spróbuj ominąć bug kodem --> istnieje bowiem kod na rozpoczecie rozmowy z najbliżej stojącą postacią (zakładam, że nie ma w tym więzieniu tłumów )

Tu masz jak uruchomić konsolę:

SPOILER
Uruchomienie konsoli poleceń

Utwórz skrót od pliku daorigins.exe znajdującego się w katalogu z grą: Dragon Age/bin_ship/daorigins.exe
Następnie kliknij na nim Prawym Przyciskiem Myszki (PPM) i wybierz Właściwości.
W polu Element Docelowy dopisz na końcu, po odstępie (SPACJA), linijkę: -enabledeveloperconsole
Odnajdź plik keybindings.ini znajdujący się w katalogu: Moje Dokumenty/BioWare/Dragon Age/Settings/
Otwórz go z pomocą dowolnego edytora tekstu (na przykład Notatnik) i edytuj linijkę tekstu: OpenConsole_0=Keyboard::Button_X (wpisując zamiast literki "X" dowolny klawisz nie przypisany żadnej akcji w grze, bowiem będzie on odpowiadał za wywoływanie konsoli poleceń podczas rozgrywki).
Uruchom grę, wciśnij wcześniej przypisany klawisz odpowiedzialny za wywołanie konsoli i wpisz konkretny kod.


A tu kod: runscript zz_talk_nearest

c) Jeżeli to nie zadziała, nie widzę innych rozwiązań jak rozpoczęcie jeszcze raz gry po owóczesnym przeinstalowaniu.

d)Tu można skontaktować się z Origin (https://help.ea.com/pl...product=origin).
Ale nie sądzę, że to coś da. Wersje cyfrowe to nie płtyki - wszystkie są takie same.

Napisz proszę o efektach - co byś nie zrobił.
Odpowiedz
jestes mistrzem. po uzyciu tej komendy zaczal ze mna gadac. a powiem dla ciekawosci ze dzis kontaktowalem sie z ea, i oddzwonili do mnie! ale ich rada bylo - reinstal i tyle
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc :-)
Hyhy to ich odwieczna porada ;-)
Miłej gry życzę!
Odpowiedz
← Dragon Age

bug w wiezieniu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...