[TESV] Nie mogę grać

Kiedy zaczynam grę (po niemiecku,Legendarna edycja.) wszystko idzie normalnie. Tworze sobie postać norda daje imię i w momencie jak mam być ścięty, Alduin wylatuje zza góry i..własnie nic. Kat stoi rozprostowuje i zgina palce na stylisku topora, a Alduin lata od lewego do prawego rogu ekranu! HELP.

Da się odinstalować Skyrim, tak przy okazji? Bo mam kilka modow, które nie chcą się usunąć przez usuniecie subskrybcji, a nie chcę grzebać w plikach, bo boję się, że coś spapram...

PS: Gram w Skyrima od premiery w 2011r. Grałem na tym niemieckim już nordem, elfem mrocznym i leśnym i teraz chce znowu nordem, elfy mi nie podpasowały. Może dlatego, że tyle kont było?!

Mam szczerą nadzieję, że brak polskich znaków wynika z faktu pisania z telefonu lub podobnej niedogodności, choć - o ile się orientuję - dzisiejsze AjWajSmartfony potrafią samodzielnie prowadzić życie rodzinne i podawać śniadanie do łóżka, więc chyba i polski słownik nie jest im obcy. Jednak nawet jeśli, pozostaje jeszcze interpunkcja, pisanie wielkiej litery po kropkach, spacje i parę innych detali, o które bez wysiłku można i wypada zadbać, by czytający temat, odpowiadający na Twoje pytania lub poprawiający błędy dla utrzymania estetyki forum, nie poczuli się równie zlekceważeni, co zasady pisowni
Odpowiedz
Myślę, że fakt, iż grasz po niemiecku nie ma żadnego - poza samym językiem - wpływu na grę. Zakładam, że masz legalną wersję, więc polecam odinstalowac i zainstalować ponownie. Być może któraś z modyfikacji wpływa na sam początek gry.

Jeśli masz mody z Warsztatu na Steam, to bez problemu można je sobie pobrać po ponownej instalacji gry. Jeśli używasz Mod Managera, to sprawa trochę trudniejsza, bowiem mody będziesz musiał wpierw z listy modów wywalić a potem ponownie pobrać pliki. Ewentualnie można je gdzieś wywalić do osobnego folderu, co rozwiąże problem ponownego pobierania modów.

Gra wywalać się może od modów i braków aktualizacji a nie od ilości posiadanych postaci - chyba że masz ich naprawdę dużo.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No mam mody sproboje odintalowac wszystkie ale np : Tundra defence czy mod ktory zmienia wyglad zbroi cesarskich nie chca sie odinstalowac. wszystkie z warsztatu. A jak odinstalowac Skyrim ogolem? Nie moge do tego dojsc nawet na kompie mam po niemiecku i srednio jeszcze kumam wszystko narazie sie ucze tego zeby wiecie sobie poradzic w zyciu codziennymi nie mowiac o takich sprawach czysto komputerowych.

[Dodano po 12 minutach]

ok odinstalowalem wszystkie mimo ze wiekszosc to graficzne moze cos to zmieni.

eh potem sprawdze teraz nie moge dam odp za okolo 1h czy to cos zmienilo moze wczesniej

[Dodano po 2 godzinach]

Nie nic a nic nie zmienilo. Powiedzcie jak sie odinstalowuje skyrim. I tak chcialem to zrobic,kilka modow przynajmniej sie usunie.
Odpowiedz
Popraw mnie jeśli się mylę, ale pytasz się nas jak odinstalować grę z komputera?
SPOILER
Bogowie, dodajcie cierpliwości
Otóż zakładam że masz windowsa 7/8/xp, więc musisz wejść w: Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy bądź Odinstaluj program -> szukasz The Elder Scrolls V: Skyrim -> Usuń program. To tyle, nigdy nic nie usuwałeś?

Aha, i proponuję Ci nie instalować modów, a jeśli już to przynajmniej nie dużo i umiejętnie, bo potem wychodzą z tego takie problemy.
Odpowiedz
spk dzieki Ale jak juz bede jakies mody to najwyzej zeby snieg czy trawa lepiej wygladaly...mam nauczke. Sproboje jednak najpierw odinstalowac CCcleanem czy jak sie tam to nazywa. Powinno sie udac.

(a i tu info : nie mam polskiej klawiatury.wiec wybaczcie brak niektorych liter.)

A i co do panelu : mam po niemiecku xP wiec nwm czy by mi sie to udalo.

[Dodano po 2 dniach]

EEE nic nie pomoglo ale przypomnialem sobie o zapisie elfa lesnego ktory wsadzilem przezornie do folderu wrazie takiego wypadku. Przerobilem go kodem na norda i lece dalej mimo 22LVL...

Da sie przesylac zapisy skopiowane na Email czy cos? zebym mogl zaczac od poczatku?
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Nie mogę grać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...