Nowe gry w promocji w Biedronce


Biedronka po raz kolejny atakuje niczego niespodziewających się śmiertelników promocją na kolejne tytuły. Wczoraj (20.03) ruszyła kolejna seria gier w atrakcyjnych cenach, tym razem lwią ich część stanowią tytuły wydawane przez Cenegę, wśród których znalazło się, o dziwo, parę dzieł Ubisoftu.

risen, fallout new vegas, assasin's creed

Tym razem gry oferowane są w dwóch przedziałach cenowych: 9,99 zł i 19,99 zł. Nie tak źle, prawda? Spośród szczególnie interesujących nas gier napotkać możemy (jeśli Bogowie Kapitalizmu będą dla nas łaskawi i odpowiedni tytuł zagości w naszej lokalnej Biedronce), za 9,99:

  • Disciples 2 Gold
  • Król Artur II
  • Legacy of Kain: Antologia
  • Risen
  • Warhammer 40,000: Dawn of War

Z kolei za 19,99 można się zaopatrzyć w takie produkcje jak:

  • Assassin’s Creed
  • Fallout: New Vegas
  • Krater

Oczywiście jak to zawsze w przypadku tego typu promocji bywa, 80% oferowanych gier stanowić będą pewnie tytuły pokroju Reksia czy któreśtamsetnej już części Angry Birds, ale może komuś się uda.

Odpowiedz
Bardzo dziękuję za newsa, właśnie miałem wyjść po bułki xD
Odpowiedz
Jakieś kilkanaście lat temu kupiłam Disciples II za podobną cenę. Trochę wciskają kit z tą niby promocją.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A ja za to zaatakuje Legacy of Kain, co zaś Disciplesa 2 to mam nawet pudełko od gry jeszcze.
Odpowiedz
A ja za to zaatakuje Legacy of Kain, co zaś Disciplesa 2 to mam nawet pudełko od gry jeszcze.
Odpowiedz
No ja sam byłem wczoraj ładnie zaskoczony, że coś nowego rzucili New Vegas co prawda już kiedyś był, ale wtedy się obszedłem smakiem. No a ładne pudełeczko z Bezimiennym v 2.0 z Risena też nie jest złe
Odpowiedz
Ja sobie Króla Artura II kupiłem, zawsze chciałem zagrać w tą grę, miała dość przyzwoite opinie. A za 10zł to żal nie kupić.
Odpowiedz
← Nowości

Nowe gry w promocji w Biedronce - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...