[DA1] Problem z Kamiennym Więźniem

Witam, wróciłam do grania w Dragon Age po latach i mam problem z dodatkiem "Kamienny Więzień" - ściągnęłam go z chomikuj, ludzie tam pisali że im działa, ale u mnie jest tak że w zawartości zainstalowanej pojawia się że dodatek jest aktywny ale w grze go nie ma ;/ Na mapie nie pokazuje się Przełęcz Sulchera, co dziwne, u kupców można kupić te kryształy dla Shale ale poza tym żadnych śladów funkcjonowania dodatku ;/ Wie ktoś co z tym zrobić?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to trzeba spotkać w losowej lokacji gościa, który ci o tej lokacji powie.

Btw. jak masz już z chomika to, to nie chwal się chociaż :<
Odpowiedz
Już byłam w paru losowych lokacjach, ale nic z tego ;c Poza tym chyba powinno mi się wyświetlić zadanie w dzienniku, ale też nic nie wyskakuje. Niby coś jest w "zawartości do pobrania", ale wygląda jakby było nieaktywne. I tam na dole są dwa przyciski, "dodaj punkty" i "kup zawartość", i w ten drugi przycisk nie da się kliknąć. Pomyślałam, że może trzeba jeszcze dodatkowo zapłacić za ten dodatek, no ale wtedy chyba nie byłoby tych kryształów u kupców, więc musi być coś nie tak.
Odpowiedz
Nie lepiej kupić legalne DLC i bez problemów grać? Wydaje mi się, że byłoby z tym mniej zachodu. Tak jak powiedział Wolvi, nie ma się czym chwalić
Odpowiedz
Tylko że wyświetliła mi się gdzieś tam informacja, że ten dodatek jest już dostępny za darmo. Z resztą miałam do niego kod na opakowaniu gry, ale wykorzystałam go kiedy jeszcze grałam w DAO na komputerze. Od kiedy mam laptopa, zainstalowałam na nim grę jeszcze raz i znów chciałam pobrać Kamiennego Więźnia, no ale oczywiście nie mogłam użyć tego kodu dwa razy.
Odpowiedz
Jeżeli masz legalny DLC to nic prostszego jak zalogować się na swoje konto na stronie BioWare i pobrać dodatek, który jest doń przypisany :-) Objawy o których mówisz, świadczą o tym, że dodatek masz niezainstalowany. A do tych nieoryginalnych pewnie też się trzeba nakombinować poza instalacją ;-) Reasumując: wejdź na stronę BioWare i pobierz golema z zakładki dodatkowa zawartość. :-) A to że możesz kupić kryształy do Shale świadczy tylko o tym, że to właściwie nie powinien być dodatek, ale taka polityka DLC
Odpowiedz
Rozwiązanie jest podane powyżej. Jeśli masz już Kamiennego Więźnia przypisanego do danego konta Bioware (a żeby ściągnąć DLC, to trzeba mieć, więc masz na pewno), zaloguj się do tego właśnie konta w grze. Wtedy winno działać.
Odpowiedz
← Dragon Age

Problem z Kamiennym Więźniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...