Batman: Arkham Knight – nietoperz w akcji!


Stęskniliście się już za przygodami Batmana? A tu proszę, mamy dla was świeżutką informację. Oto firmy Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Entertainment zapowiedziały nową produkcję z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej, zatytułowaną Batman: Arkham Knight. Zainteresowani? Zapraszamy do rozwinięcia newsa, gdzie dowiecie się więcej o grze.

batman, mroczny rycerz, zgliszcza

Tym razem naszemu Mrocznemu Rycerzowi przyjdzie zmierzyć się z niejakim Scarecrowem i jego grupą superzłoczyńców, w skład której wchodzą Pingwin, Harvey "Dwie Twarze" Dent i Harley Quinn. Ale to nie wszystko, co przekazują nam twórcy. Ciekawą nowością będzie to, że będziemy mogli po raz pierwszy wsiąść do legendarnego Batmobilu i spróbować okiełznać jego nieposkromioną moc. To znaczy, dopiero okaże się, czy faktycznie taka jest, ale póki co – dajmy się ponieść wyobraźni, bo dane nam będzie zwiedzić całe Gotham City. Warto więc by było, żeby samochód dawał frajdę.

Zbliżamy się do odpowiedzi na najważniejsze pytanie. Kiedy? Zgodnie z zapowiedzią "Batman: Arkham Knight" ukaże się jeszcze w roku 2014, więc to naprawdę bardzo dobra wiadomość dla fanów serii. Natomiast z tych gorszych, mamy taką, że będzie to ostatnia część przygód człowieka-nietoperza. Póki co jednak nie ma się co o to martwić. Teraz jest czas na obejrzenie zwiastuna nowej produkcji. Zapraszamy!

Aha! Wszyscy ci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, dostaną możliwość zagrania samą Harley Quinn. Pikantnie!

harley quinn
Odpowiedz
Soooo AWESOME!!!!!!!!

Wygląda świetnie. Co prawda nie mogę się już doczekać kolejnej gry autorstwa Rocksteady, ale jeśli ta ekipa zrobi z historią Scarecrowa coś równie dobrego, co przy Jokerze w Arkham Origins, a jednocześnie z lepszym gameplayem, to będzie istny nokaut.

Narracja Thomasa jako żywo przypomniała mi trailer "Wrath of the Lich King", ale co tam
Odpowiedz
"Batman" od Rocksteady? Hell yeah, kupuję w dniu premiery, mimo że Jokera brak. "Origins" nawet nie tknąłem i jakoś mnie nie ciągnie.
Odpowiedz
Mam na steamie jakieś tam dwie części buttmana, ale jakiś nigdy mnie nie ciągęło do tego.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Nowości

Batman: Arkham Knight – nietoperz w akcji! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...