Zamiast pączków – promocja w CDP.pl


tłusty czwartek, cdp.pl

"Jest tu jakiś cwaniak? To daj piątaka." - w myśl tego kultowego tekstu z filmu "Chłopaki nie płaczą", a także w związku z Tłustym Czwartkiem (chociaż zapewne bliżej prawdy byłem z tym drugim powodem), firma CDP.pl organizuje wyprzedaż, w ramach której będzie można nabyć ponad 50 produkcji w cenie "pięć złotych (i to bez grosika!)" za każdą. Start 27 lutego o godzinie 10:00 i potrwa aż do 2 marca!

Wśród przecenionych tytułów znajdą się takie gry jak: Bunch of Heroes, Desperados 2: Cooper's Revenge, Gothic III oraz Flashback HD. Co więcej, jeżeli Wasze zakupy osiągną kwotę równą 25 zł – dostaniecie specjalny kod zniżkowy. Ach te pokusy!

Mało? Promocją objęta zostanie również pierwsza część Wiedźmina – istnieje jednak pewne ale. Otóż cena gry zostanie obniżona dopiero wtedy, gdy zapełni się odpowiedni pasek, wzrastający wraz z ilością zrobionych zakupów i zwiększającą się liczbą zarejestrowanych kont. Jeżeli uda się osiągnąć założony pułap – pierwszą część przygód Geralta będzie można nabyć w cenie promocyjnej przez 12 godzin!

Ciekawe, co tam za smaczne kąski szykuje dla nas CDP. Nie pozostaje nic innego jak szybciutko się tego dowiedzieć. Sprawdźmy!

Odpowiedz
Niektóre gry spoko, choć 5zł to żadna promocja, większość z nich można kupić za granicą za 1 dolca albo inną symboliczną kwotę.

Po za tym gra takie jak Flashback to ja bym za darmo nie wziął, gdyby ktoś dawał.

Jakby np. 10 takich gier było w packu po 5zł to naprawdę byłaby tłusta promocja, a tak mamy w sumie standardową ofertę.

Z tym obniżeniem Wiedzmina I po 5zł to też nie jest coś niesamowitego.
Odpowiedz
Z początku miałem się nie zgodzić z kolegą Frey'em, niemniej po przeglądnięciu gier i szczegółów promocji... no niby fajnie, pięć złotych za grę, ale w większości przypadków jest to promocja wysokości 50%, dodatkowo wśród gier, które były bandlowane z tysiąc razy (albo więcej). Szczęka nie opada.
Odpowiedz
Dokładnie. Ja wolę sobie jednak wszamać pączka, co też już uczyniłem
Odpowiedz
Fakt - pisząc newsa liczyłem na większy "szał". No ale, któż wiedział...
Odpowiedz
Wolvertino, news spoko. Dla kogoś kto w grach nie siedzi zbytnio i akurat przypomni mu się jakiś tytuł starszy to może go zainteresuje. Jak ktoś przegląda Humble i stronki ze starszymi grami, to bardzo go to nie zaskoczy.

Szkoda tylko że polski odpowiednik 1-3$ to 5zł, a nie jakieś 0,3-1zł (co byłoby odzwierciedleniem siły nabywczej).
Odpowiedz
← Nowości

Zamiast pączków – promocja w CDP.pl - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...