Mam steam i Baldurs Gate nie chce sie uruchomic

[size="4"][/size]Witam,
Mam następujący problem: Baldurs Gate Enhancend Edition nie chce się włączyć. Ściąga się normalnie instaluje też( oczywiście legalnie ), Ale jak chce już ją włączyć to nic się nie dzieje, nie reaguje. a gdy ponownie chce ja włączyć to wyskakuje mi Błąd o treści:" Nie udało się uruchomić gry. Aplikacja jest już uruchomiona".



Edycja nazwy tematu
Odpowiedz
podaj dane sprzetu co posiadasz, posiadasz sterowniki do niej potrzebne?
Odpowiedz
Bardzo możliwe, że gra po prostu dłużej się włącza. Spróbuj wcisnąć ctrl+alt+delete i wybrać Menadżera Zadań. Tam przejdź na zakładkę ,,procesy" i sprawdź, czy nie ma tam przypadkiem ,,Baldur.exe" albo czegoś w tym guście. Wówczas będziesz wiedział, czy gra się po prostu ,,ścina".

Jeśli tak jest, uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie uruchomić grę, ale poczekaj trochę dłużej. Prawdopodobnie masz komputer, który znacznie przewyższa wymaganiami starego Baldursa, więc przetwożenie danych ,,starszych" zajmie tyle samo czasu, co przetworzenie analogicznych danych ,,nowszych". Tak czy inak, jeśli czekanie nic nie da, proponuję uruchomić grę w trybie zgodności z Windowsem XP.

Tu masz, jak to się robi, jeśli nie wiesz, jak. -> http://support.micro...om/kb/292533/pl

Powiedz, jak ci poszło

Ps. No niby problem jest z lutego, ale skoro kolega odświeżył, a nikt inny się nim nie zajął... *gromi spojrzeniem wszystkich tak zwanych ,,aktywnych i pomocnych userów"*
Odpowiedz
Jeśli to jest gra na steamie, i wyskakuje, że jest już uruchomiona, to prawdopodobnie jest już włączony taki proces i wystarczy go wyłączyć/zrestartować steam/komputer, w innych steamowych grach to zawsze pomagało. (Autor tematu już prawdopodobnie i tak się tu nie pojawi, ale może ktoś inny będzie miał taki problem)
Odpowiedz
Raz tak mialem z DX:HR po tym, jak grzebałem w plikach gry. Zastosuj porady powyzej lub zwyczajnie przeinstaluj grę.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Witam po latach, mam nadzieję ze ktoś to przeczyta xd
Mam problem kupiłem baldura 2 enchanced edition na steam i gdy go odpalam nic się nie dzieje. Pokazuje się tylko okienko ze steam że gra jest przygotowywana do uruchomienia ale po sekundzie znika i nic się nie dzieje. Sprawdzałem w menadżerze zadań to nawet proces się nie pojawia, odpallenie z folderu gry też nic nie dało. Prosze o pomoc, nie grałem z 10 lat i mam straszną ochotę
Odpowiedz
Mam to samo z Baldurs gate 1 na steam i Icewind dale, Odpalam grę, ale się ni włącza, jedynie na 2 s pokazuje pod nickiem ,ze gra się odpala i zaraz koniec. Co robić?
Odpowiedz
W folderze Baldurs Gate kliknąć plik oalinst.exe i wtedy rusza
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Mam steam i Baldurs Gate nie chce sie uruchomic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...