Piastun

"Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem? Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz... Powtarzam zatem jeszcze raz..."

Witam wszystkich forumowiczów
Jestem nowym nabytkiem tego portalu fantastycznego. Na początek będę tłumaczył felietony i przeróżne inne teksty (no bo cóż innego może student anglistyki robić), może w przyszłości zabiorę się za pisanie. Parę informacji o mnie jest w profilu, o całą resztę możecie pytać (tylko nie bierzcie tego zbyt dosłownie).

C'est parti!
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Ani to, ani to. Wrong guess.
WSE na Starym Mieście, już dodam, że studia zaoczne.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Aaaa! Też chciałam kiedyś studiować filologię. Ale potem mi przeszło, jak na ćwiczeniach z antropologii zaczęłam się bawić kośćmi.
Odpowiedz
Widzę, że szybko się pytania wyczerpały

Jeszcze coś, ktoś?
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Poczekaj, odkopią po pół roku.
Odpowiedz
Albo zakopią pod drzewkiem, jak będą same kości to się powie na psa .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
HA! Niedoczekanie! Liberum veto i nie pozwalam.

A tak serio, zaspamuję tutaj (już widziałem temat na spotkania, ale że tamten jest ogólnopolski to piszę tu) krótkim pytaniem dla chętnych z Krakowa i okolic. Muszę zostać w grodzie Kraka do środy (jakoś w południe wyjeżdżam), więc gdyby ktoś miał chwilę wolnego oraz chęci w poniedziałek bądź wtorek, dajcie znać. W sumie mogę się spotkać i pogadać. Byłby ktoś chętny?
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
← Użytkownicy

Piastun - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...