[AoC] Polskie Gildie na serwerze PvE

Witam.

Jakiś czas temu zaczalem grać w AoC. To moja pierwsza przygoda z MMORPG (dotąd grałem głównie w FPS-y).
W trakcie gry dostaję masę zaproszeń do Gildii. Rozglądalem się w internecie w poszukiwaniu polskich Gildii, ale rzuciło mi się w oczy, że teoretycznie nikt juz nie aktualizuje informacji na ten temat. Większośc jakichkolwiek postów była publikowana kilka lat temu. Znalazłem jakies dwie strony polskich gildii, ale zauważylem też, że gracze nie grają już AoC ale w inne pozycje.

Jeśłi ktoś ma namiary na jakieś polskie gildie grające na serwerze PvE to proszę dać znać w tym temacie. Lub ewentualnie PW.
Mój lvl 23 Cymeryjczyk/zdobywca.
Grałem już wcześniej w klanie i ligach, ale dla gier FPS, więc nowicjuszem nie jestem. Mam pojęcie o korzystaniu z TS, Mumble, itp... Mam 34 lata
Mój nick w grze taki sam, jak na tym forum.

p.s
Nawet Polska strona tej gry nie jest aktualizowana i brak tam możliwości rejestracji!

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam też szukam polskich graczy /lub gildi i sprawdzałem te qpo i nawet zgłosiłem na fejsa do ich grupy i cisza nic!
Odpowiedz
Możliwe, że powodem jest aktualność-pisali o tej gildii ok. 9 miesięcy temu, więc mogła już dawno się rozpaść, szczególnie zważając na to, że w AoC gra już mało kto (czego notabene żałuję, bo to bardzo fajne mnie)
Odpowiedz
ja gram z bratem jak pogrywasz w tę grę to znajdziesz mnie pod tym nickiem:)
Odpowiedz
Hej.

Jeśłi grywacie jeszcze w AoC - odezwijcie się. Nick w grze: Kampfwagen. Może sami ruszymy jakąś gildię?

Pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekklesiastes dnia czwartek, 23 października 2014, 22:00 napisał

Hej.

Jeśłi grywacie jeszcze w AoC - odezwijcie się. Nick w grze: Kampfwagen. Może sami ruszymy jakąś gildię?

Pozdrawiam


Zapraszam! http://tv.xaa.pl

Serwer CROM , nick: Umbrecht
Odpowiedz
Witam
Ja też wróciłem do AoC- po 5 latach przerwy szukam ludzi którzy jeszcze lub znów grają. Przeglądałem fora i nic nie ma też sprawdzałem QPO - ale cisza. Aktualnie biegam na serverze Fury ale przeniesienie się na inny nie stwarza problemu. Postać to barbarzyńca 80 /szaman niedźwiedzia 80. Kontakt chyba raczej tu będe sprawdzał co jakiś czas forum
Odpowiedz
Qpo jest aktywne na serwerze crom. Wystarczy iż napiszesz na globalnym czacie ( najlepiej około 18-20 - najwieksza aktywność oficerów) że poszukujesz kogoś od qpo a napewno dostaniesz odpowiedź.
Odpowiedz
Zapraszam do tej gry jest paru Polaków i szukamy dalej gramy na świecie Skylax Athaly zapraszam.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Piotr* dnia czwartek, 7 marca 2019, 07:57 napisał

Zapraszam do tej gry jest paru Polaków i szukamy dalej gramy na świecie Skylax Athaly zapraszam.


Cześć gracie jeszcze bo próbuje kogoś z Polski namierzyć...?
Odpowiedz
Jak ja grałem to na serwerze 3i5 było sporo Polaków
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Polskie Gildie na serwerze PvE - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...