[F2] [Pomoc] Gdzie jest siedziba Centrologów?

No i ja sobie znowu gram w F2. Juz mam 196% w walce wrecz Aaaa, wiecie moze gdzie jest siedziba Centrogow? Bo mam ich rozwalic zeby zobaczyc sie z cesarzem.
Ich siedziba znajduje się prawdopodobnie na północy, ostatniej lokacji w San Francisco. W tej lokacji jest wahadłowiec, więc z jej rozpoznaniem nie będzie problemu :]

PS
Nie wiem czy coś nie pomieszałeś z nazwami bo ja pamiętam ich jako "Hubologów".
Nie pomieszalem na pewno. Nawet czasami ich spotykalem jako random encounter na pustkowiach... Tacy kolesie w kapturach, latwo sie ich zabija.
Łatwo to ich sie nie zabija - granaty ich granaty plazmowe mówią same za siebie.
No chyba że sie ma bozara tak jak ja
Nuie jesli walczysz wrecz bo oni zazwyczaj nie rzucaja granatow jak moga zranic kolegow. A moj koles zabija 1-3 ciosami.
Może to będzie odkopanie ale tutaj w miejscu gdzie są ci "Hubologinowie" moża ulepszyć Power Armor za chyba 100tyś? Ja tak robiłem a następnie okradałem gościa lub go zabiłałem (bo i tak trzeba to zrobić) i zabierałem kase z powrotem:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Niestety w polskim tłumaczeniu nie mamy huboli tylko jakiś Centrologów.

Siedziba w sanfran pod wachadłowcem, musisz pogadać z tym gosciem przy wejściu udając że chcesz się przyłączyć (kwestia pola energetycznego ).
Ja nie mam problemu, po angielsku "Hubologists". Wejście do nich jest na północy San Francisco, na prawo od mola. A dalej łatwo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

A ja z hubologów to pamiętam tylko tych aktorów. Ale z M74 wyłapali, to odechciało im się grania w takich przebojach jak "Mission Possible II". TA BROŃ JEST BOSKA! A oni są do bani...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
← Fallout
Wczytywanie...