[DA1] Różnice między wersją na pc a ps3.

Przygody z Dragon Age zacząłem na konsoli ps3 gdzie zmaltretowałem grę na wszelkie możliwe sposoby i nie musiałem zbytnio ingerować w taktykę moich towarzyszy by robili to co powinni. Dwa dni temu w okolicznym carrefourze zobaczyłem na promocji za 1 wcześniej wymienioną grę i niewiele zastanawiając się zakupiłem ją. Zainstalowałem na pc, zaktualizowałem, tworze postać... no wczoraj na zajęciach wbiłem 14 lvl magiem kobietą i doszedłem do wniosku, że SI na kompie jest niedorozwinięte umysłowo, ustawiam npc obronę mej persony a oni jak gdyby nigdy nic dalej się rzucają na jednego wroga co pierwszy bieg albo od razu biegną do łuczników ( nie magów tylko strzelców) i marnują wszystko na tamtych. Osobiste sloty taktyczne działają znacznie lepiej. Zauważyłem też, że przycisk tabu jakoś gorzej działa niż jego odpowiednik na padzie. Miał ktoś też przyjemność grania na obu sprzętach?
Odpowiedz
Tak już bywa że twórcy bardziej przykładają się do gry na konkretną konsolę bądz PC.
Odpowiedz
3x udało mi się ukonczyc draogn age origins na PC. Pamiętam, ze były jakieś tam problemy z zachowaniem towarzyszy podczas jednego z przejść (stali bezczynnie zbierając cięgi), ale ogólnie to wszystko śmigało jak nalezy. Przyznam, jednak, ze gra nie wymagała wysokiej umiejetnosci opanowania taktyki towarzyszy, nawet grając na poziomie trudności nightmare (zaznacze jednak, że majac kilka przedmiotów z DLC).
Odpowiedz
← Dragon Age

Różnice między wersją na pc a ps3. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...