"Dark Souls" w promocyjnej cenie


Szaleństwo w środku tygodnia. Cena gry "Dark Souls" obniżona promocyjnie o 75% na platformie Steam. Jeszcze przez 36 godzin koszt gry będzie wynosił 7,49 euro zamiast 29,99 euro. Zainteresowanych zapraszam pod ten adres. Kontynuacja produkcji ukaże się już w marcu 2014 roku.

dark souls

"Dark Souls to gra RPG akcji, stworzona przez FromSoftware, producentów Demon’s Souls. W Dark Souls znajdziemy wiele znanych już elementów: mroczny świat fantasy, eksplorację lochów, przerażające starcia z wrogami i unikatowe interakcje online. Dark Souls nie jest kontynuacją, ale spadkobiercą Demon’s Souls. Przygotuj się na nowy świat, pełen tragicznych wydarzeń, ogromnych przestrzeni i pionowych elementów krajobrazu. Przygotuj się na nową, pełną tajemnic fabułę, legendę o świecie Lordran, ale przede wszystkim przygotuj się na śmierć. Zmierzysz się z dziesiątkami morderczych pułapek, niezliczonymi, groteskowymi potworami oraz kilkoma gigantycznymi, niezwykle potężnymi demonami i bossami-smokami. Aby przetrwać w tym świecie, musisz wyciągać wnioski ze swoich śmiertelnych pomyłek. I nie jesteś sam. W Dark Souls dusze innych graczy pojawiają się w Twojej krainie, a więc możesz uczyć się na ich błędach, a oni mogą uczyć się na Twoich. Możesz też przyzywać innych graczy do swojego świata i z nimi współpracować oraz przeprowadzać inwazje na ich światy."



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Idealnie mnie stać, powiedzcie mi moi drodzy, czy warto, proszę.

To co nikt nikt nie pisze, czyli nie warto?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zależy, co kto lubi. Ja pograłem trochę i mi się podobało, chociaż fakt, że to tytuł, w który muszę się wgryźć. Grafika też nie powala, ale to efekt kiepskiej konwersji z konsol.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ryzyk schizyk, kupuję .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Gra to ponoć kupowata konwersja, zrobiona na przysłowiowe: "odwal się". Ja bym tam nie wydawał kasy na ledwo grywalnego, przez skopany port, erpega; znanego zresztą z dość duuuużego poziomu trudności, który skopane sterowanie i zamulanie gry, tylko podnoszą do niebosiężnych wyżyn... Ale cóż, Twoja kasa. Pewnie i tak przechrzaniłbyś ją na jakiś crapowaty dodatek do Warhammera czy coś w tym stylu.
Odpowiedz
← Nowości

"Dark Souls" w promocyjnej cenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...