Nowy dodatek do SpellForce 2


Na oficjalnej stronie Nordic Games Publishing pojawiło się ogłoszenie o dacie wydania najnowszego, trzeciego już rozszerzenia do znanej gry z 2006 roku – "SpellForce 2". Dodatek ten nazywać się będzie "Demons of the Past" (ang. Demony Przeszłości) i pojawi się na rynku już 24 października 2013.

spellforce 2, spellforce 2: demons of the past, demons of the past

W nowej odsłonie serii gracz kontynuuje przygodę znaną z poprzedniego rozszerzenia – "Faith in Destiny". Cień Zazhuta ciągle wisi nad Eo i wszyscy porzucili już nadzieję na uratowanie świata. Jego los leży oczywiście w naszych rękach. Po drodze spotkamy starych znajomych, którzy mogą okazać się pomocni bądź wręcz przeciwnie. W ręce dostaniemy 5 nowych map, 50 zadań głównych i wiele pobocznych oraz łącznie 25 godzin rozgrywki. Oczywiście nie może również zabraknąć nowych czarów czy broni.

Podobnie jak "Faith in Destiny", obecnie nie ma planów wydania "Demons of the Past" w Polsce. Dodatek będzie można kupić za pomocą platformy Steam bądź w zwykłych sklepach za cenę 19,99 euro. Co ciekawe, na koniec ogłoszenia pojawiło się stwierdzenie, że prace nad "SpellForce 3" trwają. Czekamy więc na pierwsze wieści!



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Szkoda, że rozwalili ekipę od "dwójki", bo swego czasu był to niezły tytuł. Dziwne, że kolejny dodatek szykują, do tego ponoć jest on samodzielny.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dodatek do gry sprzed 6 lat... kto by pomyślał o czymś takim? Jestem w szkoku trochę.
Odpowiedz
Właściwie to do gry sprzed 7 lat Do gry sprzed 6 lat był poprzedni dodatek "Faith in Destiny"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To chyba jakiś rekord. Słyszałem że gra dobra, ale czy nie lepiej byłoby im pomyśleć o konkretnej kontynuacji w postaci 3 części? No ale widocznie musieli jakoś wyliczyć że im się to opłaci, takie zaskakujące decyzje muszą mieć jakieś uzasadnienie.

Odpowiedz
← Nowości

Nowy dodatek do SpellForce 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...