[Sacred] zadania

witam,

mam kurcze problem z żywiołem ognia, jestem gdzie trzeba, zabiłem wielkeigo czerwonego smoka i nic, nie mam żywiołu, mam jakas luske, ale dalej nie moge przejsc do trzeciego żywiołu, pomóżcie??

aha, tam obok tego smoka byla jakas furtka, mapka w notesie jest chyba na nia wlasnie zcntrowana, ale u mnie jest ciagle zamknieta, czy to ma znaczenie,


dzieki z góry za pomoc
Odpowiedz
przy pokonanym smoku jest klucz i wtedy mozesz ją otworzyc za furtką jest żywioł
Odpowiedz
Mam problem.
Zagadałem w Silver Creek w pierwszym akcie do faceta, który chce, żebym go eskortował do Porto Vallum. Próbuję przejść tą długą drogę, ale za każdym razem zabijają mnie gobliny albo inne ścierwo! Macie jakieś wskazówki, co do tego questa?
Mam też pytanie:
Czy jeśli ochroniarz Erik zginie, zadanie zostanie niewykonane?


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
To nie bierz tego kolesia narazie idz tam sam do Port Vollum (czy jakos) tylko kup duzo czerwonych butelek jesli bedziesz mial malo zycia klikasz Space. Po srodku drogi (jesli idzesz ulica) bedzie miasto tam dokupisz czerwonych butelek i konia jak ci zabija. Jak dojdziesz do Port Vollum to wroc teleportem do Bellevue (czy jak) i wez kolesia tylko nie idz juz glownom droga tylko teleportem chyba zrozumiales

[Dodano po chwili]

Teraz ja mam problem chodzi o bugi. Ma ktos jakiegos patcha na bug? mianowicie bug w III Akcie 3 żywioł bo mnie już to denerwuje. Wchodze tam prowadzi mnie gdzieś, wychodze (jak strzałka prowadzi) i spowrotem jestem przy wejściu a żółta Księga pokazuje jakiś stary dom i piwnice, a w piwnicy nic nie ma. Przeszukałem całą. Nie ma nawet 2 wyjścia pomóżcie a jak by co głupio mi prosić, ale może ktoś da zapis swojej gry?
Odpowiedz
ja ma mtaki probelm ze nie moge wykonac początkowej misji ... mianowicie chodzi mi o misje "Posłaniec" z 1 miasta mam przekazać wiadomość do 2 miasta pewnemu kolesiowi, ale on nie chce przyjąć ode mnie tego listu. Czy to błąd gry? da sie cos z tym zrobic?
Odpowiedz
Y wiec tak:
1. Moze nie dajesz tego temu komu trzeba
2. BUG ;p i nic nie zrobisz chyab ze patche
Odpowiedz
wszystko dobrze robie, juz czytałem o tym problemie ... moze mi ktos polecic jakiegos patcha?? bo sie nie znam ;|
Odpowiedz
← Inne cRPGi

zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...