Synchronizacja zapisów.

W sumie oglądając gameplay z nowej części zastanowiłem się czy jako posiadacz 2 wcześniejszych dodatków (jednego na ps3, drugiego na pc) będę miał jakieś startowe bonusy albo smaczki fabularne czy raczje nie? Jak uważacie?
Odpowiedz
Yyy co masz na myśli?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Niestety, nie ma możliwości importowania danych z PC na PS3 czy odwrotnie. Nie można było tak zrobić z DAO i DA2, więc zapewne i z DA3. Po prostu konsole i blaszaki mają inną kulturę działania. Poza tym efekt decyzji podjętych w DAO miał znikomy wpływ na DA2, głównie były to wspominki w kodeksie.
Odpowiedz
Wiem tylko teraz mam dylemat na jakom konsole w razie czego nowy produkt zakupić.
Odpowiedz
W sumie przesiadając się z ps3 na pc wersje miałem piskelomanie. Wiesz o co chodzi, że wszystko wydaje ci się takie kwadratowe.
Odpowiedz
← Dragon Age

Synchronizacja zapisów. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...