[DS] [DS II] Znikające cele questów

Witam

Mam problem - na końcu drugiego aktu gdy trzeba strącić smoka tą balistą... Próbowałem raz ale miałem ciężko i postanowiłem że podbija sobie pare poziomów i wróce - no i jak wróciłem na miejsce to jest "gwiazdka" a smoka nie ma. To samo z misją "mroczny ohm"- gwiazdka jest a nikogo tam nie ma.
Macie jakieś pomysły co do tego?

Temat wyedytowałem.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to przed pojawieniem się smoka, jesteśmy świadkami małej cut-scenki, czyli jest to wydarzenie 'ważne' czy 'specjalne' dla rozwoju fabuły. Prawdopodobnie uciekając z tego miejsca namieszałeś trochę w algorytmie wydarzeń, a twórcy nie przewidzieli tego, że ktoś wpadnie na podobny co Ty pomysł. Jeśli po wczytaniu gry, i dojściu na miejsce gwiazdki (czyli szczyt zamku) nic sie nie dzieje, to obawiam się, że już fabuły nie popchniesz, bo jest to bądź co bądź, wątek główny.

Ps. Też wyedytowałem nazwę tematu .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
hm....
No więc. Tą scenkę miałem ( z smokiem) i kolejną (jak z katapult walą tymi potworkami). Zwiałem po jakimś czasie jak sie okazało że dostaje łupnia
Czyli chcąc nie chcą będę musiał od nowa gierkę zaczynać?
Z góry dzięki z odpowiedź.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[DS II] Znikające cele questów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...