[NWN2] Spolszczenie

A czy ześmy pomyśleli, że jeszcze polska wersja nie została wydana? Chyba nie liczysz, że znajdziesz spolszczenie przed premeirą?

Poza tym uczta się ludziska anglika, gry to akurat chyba najprzyjemniejszy sposób.
Odpowiedz
A właśnie że liczę....dla przykładu napisze, że miałem dungeon siege 2 po angielsku, a spolszczenie było przed polska premierą!!!!!!!!!
Odpowiedz
Ale nigdy tak nie ma. Spolszczenia zawsze są po polskiej premierze osobiście się z czymś takim nie spotkałem i wątpię że mówisz prawdę.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
To PRAWDA!!! Niestety nie mam jak ci tego udowodnić....
Odpowiedz
Cięzko porównywać jest spolszczenie DSII z NWN2. Do DS'a mogła się przysiąść grupa zapaleńców i zrobić co najwyżej spolszczenie questów i rozmów, ale wątpie by ktoś się znalazł co gotów by był wykonać taki ogrom pracy przy NWN2.
Odpowiedz
http://rapidshare.com/files/10638388/NWN2_...ZO_TNP.rar.html


[font="Optima"]SPOLSZCZENIE DO NWN2
[/font]

powinno śmigać (wystarczy rozpakować ... potem znów rozpakować (jeszcze 2 rar'y) ... i potem wkleić do katalogu z grą wszystko to co nie jest rar'em ....


UWAGA! Plik nie sprawdzony. Za jego ewentualną zawartość odpowiedzialnośc bierze user aqq ...

Chyba powinienem to jednak wywalić .
Odpowiedz
Jacie. Inteligencja Polaków. Nie mogę. Nie spotkaliście się z łatkami lokalizacyjnymi? Nigdy przed premierą nie ma spolszczenia? To może modów też żadnych nie ma? Zapominacie o czymś. Jest taka grupa ludzi. Gracze-tłumacze. Ehhh. Jar3k ma rację. Słuchajcie mądrzejszych.
Odpowiedz
Ale się 1337 znalazł, patrzcie go... Co ma do tego inteligencja Polaków, kolejny jakiś emigrant musi sobie poszczekać?

NWN2 wyszedł 3 listopada w Europie, liczysz, że w 22 dni po premierze ktoś dalby radę na własną rękę przetłumaczyć całą grę? Śmiech na sali... Miałem okazje obejrzeć ile tam do tłumaczenienia (dokladnie to coś koło 1600 stron rożnych tekstów, nie licząc kwestii mówionych oczywiście)
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Spolszczenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...