[DS] DS II PL i patch 2.2

Witam. Potrzebuję pomocy z "upartym" patchem 2.2. Zawsze wszystko pięknie chodziło. Instalowałem grę, poprawkę lokalizacyjną, patcha, aż do dzisiaj... Kiedy próbowałem zainstalować tego głupiego patcha wyskakiwał mi ciągle błąd w którym pisało że mam za mało miejsca na dysku. Wiem że patch potrzebuje 2.5GB na dysku w którym zainstalowany jest patch, lecz ja zwolniłem to na wszystkich, a tam gdzie mam patcha posiadam nawet 3.6GB! Instaluje wszystko w następujący sposób:

1. Instaluję grę (D:\Gry\Dungeon Siege II).
2. Instaluję poprawkę lokalizacyjną w folderze gry.
3. Rozpakowywywuje patch 2.2 w folderze gry. Instalator patcha włącza się. Po odczekaniu kilku sekund wyskakuje błąd o za małej ilości miejsca na dysku.


Nie wiem, może coś źle robie. Proszę pomóżcie mi.



Z góry dziękuję wszystkim chętnym za pomoc! THX!
Odpowiedz
A najpierw patch a potem spolszczenie można zainstalowac?
Odpowiedz
Nie bo to jest wogóle polska instalka gierki. Tu nie ma spolszczenia, gra jest odrazu spolszczona.
Odpowiedz
Wiem, ze to głupie pytanie ale pewien jesteś, że to jest patch do dobrej wersji? Tzn. do polskiej? I czy właśnie nie da się zrobić tak, ze:

1. instalujesz DS'a
2. instalujesz Patch
3. i (może być już co prawda nie potrzebna) instalujesz poprawkę lokalizacyjną.
Odpowiedz
Jestem pewien że to prawidłowy patch bo wcześniej normalnie go instalowałem, lecz załapałem wirusa i musiałem re-instalować system.

Już próbowałem nawet bez tej poprawki. Robi się to samo.


Nie rozumiem dlaczego tak się robi, tyle osób ma ten problem i nikt nie potrafi go rozwikłać.
Odpowiedz
Cóż mogę poradzić... Albo zwiększyc jeszcze trochę miejsca na D: i na C: albo przeinstalować system albo... grać bez patcha. DSII nie jest jakos zabugowany by nie dało się grać. Ewentualnie spróbj instalacji na innej partycji.
Odpowiedz
Dobrze. Dziękuje ci za pomoc, i za dobre chęci .

Powodzenia.





Witam ponownie! Aby nie pisać nowego topicu i nie spamować postanowiłem wyedytować ten post i kontynuować mój problem.


A więc z miejscem na dysku chyba sobie poradziłem. Mam inny problem, otóż po instalacji patcha mam błąd związany z kartą graficzną. Jest to fatal error podobno nie do usunięcia. Próbowałem to zainstalować 2 razy. Bez skutku. Sprubuję jeszcze bez patcha uruchomić grę, lecz jeśli ktoś już takie coś miał proszę o udzielenie się w tym topicu.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

DS II PL i patch 2.2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...