[Film] 9 Kompania

Oglądał ktoś ? Czy warto wydać na bilet do kina ? Jakie wrażenia ?
Odpowiedz
Film jest dosyć ciekawy ale zależy kto co lubi jeśli lubisz filmy wojenne to powinieneś pójść na niego. Nie przepadam za rosyjskimi filmami ale ten jest wyjątkowy uwielbiam filmy wojenne a ten jest godny polecenia.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Jarhead + Black Hawk Down + Szeregowiec Ryan + rosyjski język = nic specjalnego

Trochę kontrowersyjnych scen, mało realistycznej walki i codziennego nieciekawego życia rosyjskiego gieroja.
Odpowiedz
Mi się film nawet podobał. Doskonale pokazał, że w wojsku Radzieckim nie liczyła się jednostka tylko zwycięstwo. Co prawda rzeczywiście film nie wniósł nic nowego, ale i tak warto go obejrzeć. Z nim jest tak samo jak z Sacredem. Niby nic nowego, a wciąga jak diabli
Odpowiedz
W każdym wojsku liczy się zwycięstwo, a dopiero potem jednostka...
Odpowiedz
Ale w tym szczególnie (cała ideologia radziecka zresztą na tym polegała) i w filmie doskonale to pokazali
Odpowiedz
Byłem w kinie (dawno temu), oglądałem i szczerze mówiąc trochę się rozczarowałem. Czegoś w nim brakowało, ale najgorsze jest to, że nie wiem właściwie co. Może ten miks, który podał Ekhtelion, zaszkodził temu filmowi ? Może miałem w stosunku niego zbyt wielkie nadzieje i oczekiwania ? Nie wiem... tak czy siak film jest dobry, ale lepsze rzeczy już na ekranie kinowym się oglądało. Natomiast fajnie było pójść w końcu na produkcje nie z Hollywood'u.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Film] 9 Kompania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...