[TESIV] Postacie

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia wto, 29 kwi 2008 - 08:51 napisał

Dunmerowie są najczesciej wybieraną rasą. Idealnie pasują na mieszańca, woja z lekkim wsparciem ofensywnej magii,

ale badzmy szczerzy ;>

czystemu wojownikowi w walce nie dorowna.


Tu sie z tobą nie zgodzę. Dajmy na przykład: Doświadczony Mroczny Elf vs. tak samo doświadczony ork. Ork wyprowadza wolne lecz silne ataki swoim toporem, podczas gdy szybki mroczny elf trzyma go na dystans długim mieczem, biega wokół niego, rzuca zaklęcia flary uzdrawiania itp. No i kto by tu wygrał?


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
No tak, oczywistym jest, że Ork zadawać będzie większe obrażenia. Z pewnością ma więcej życia i wytrzymałości, ale... No właśnie, słowo magia użyte jest tu nie bezpodstawnie. Wiesz, tu przed walką jakieś defensywne czary, tu w czasie pomoże sobie ofensywnym. A ork? Wali i wali.

Jak kto uważa.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bullet dnia wtorek, 20 lutego 2007, 14:22 napisał

najlepiej stwórz odpowiednie do rasy


Wojownik-redgard, ork, nord
mag-wysoki elf, cesarski
złodziej-argonianin, khajitt, leśny i mroczny elf

Oczywiście że tak jest najlepiej ale można zaszaleć. Jak chcesz mieć troche trudniej(i ciekawiej)
to stwórz sobie np wojownika wysokiego elfa albo maga redgarda.
A moja postać to wojownik redgard.
Odpowiedz
Jak dla mnie to Khajiit czyli skille:


celność
ostrza
średni pancerz
lekki pancerz
płatnerstwo
akrobatyka

Te są najlepsze i się miło gra
Odpowiedz
Jak dla mnie, najlepszy jest dunmar, zrobilem sobie dobrego maga wojennego, oczywiscie tej klasy nie ma podstawowych wiec opisze jego zdolnosci :
Mistycyzm
zniszczenie
przyzywanie
przywracanie
przemiana
ostrza
płetnarz

a znak zodiaku to Mag, wiem ze uczen i atronarh maja wiecej bonusow ale na sam poczatek sa bardzo slabe i bedize bardzo ciezko przechodzic jakie kolwiek zadanie, a do tego magow jest na poczatku malo wiec kase cala na potki many jezeli na atronarha wybierzesz. w ten sposob wycwiczylem sobie do 77 ciezki pancerz, oczywiscie moj ulubiuony nie wchodzac na wyzszy lvl i moge teraz rownomiernie rozwijac postac, wcale nie ejst truydno dobic experta , wystarcza 3 godziny.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...