[GI] Więcej kodów!

W dziale "Kody" na gameexe są kody do Gothica 2, a do 1 i do NK już nie ich ma, a poza tym nawet tych do G2 jest bardzo mało. Na stronie http://gothic.phx.pl kodów do wszystkich Gothiców jest bardzo dużo, a konkretnie są na stronach:
(do G1) http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.p...2ded75802e332a4
http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.php?id=19
(do G2) http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=58#marvin
http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=21
(do NK - jeśli jest się zalogowanym) http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=30723
Kody można by skopiować stamtąd (i chyba nie ma tu mowy o łamaniu praw autorskich).
W tym temacie niech się wypowie moder/admin, bo zwykli userzy dużo w tej kwestii do powiedzenia nie mają
Ech, te RPGi.
Kody są ogólnie dostępne na dziesiątkach serwisów więc raczej nikt nie może mieć do nas pretensji. Byle by nie zżynać ich słowo w słowo. I wypadałoby je sprawdzić.
Co do sprawdzenia to nie będzie łatwo, bo jest ich trochę dużo... ale na wyrywki to można (ile razy ja z moim bratem używaliśmy kodów... dużą ich część już sprawdziliśmy ). To znaczy, jeśli komuś się naprawdę chce, to może sprawdzić i wszystkie... Chociaż to może być różnie na różnych komputerach... Ja już mogę powiedzieć, że kody na smoki mi nie działają
Ech, te RPGi.
Ech... Kodów do NK raczej na 100% nie ma! A wogóle moim zdaniem przechodzenie gry z kodami to żadna przyjemność i moim zdaniem można w grę pograć sobie z kodami jak się ją przeszło 1 albo 2 i 3 razy żeby się pobawić. I właśnie jest setki stron o kodach i nie wiem dlaczego zrobiłeś temat że mało jest kodów???
Bo jak już zrobiono tu dział z kodami, to chyba powinien on być porządny, a nie odwalony tylko tak, żeby był, no nie?
Ech, te RPGi.
Eech w g2 nie ma zaginionej doliny budowniczych . Granie na kodach to to samo co ściąganie savuów z internetu i podniecanie sie ż sie przeszło grę
← Gothic
Wczytywanie...