[DA2] Towarzysze 2

Jest pare postaci które pojawiają sie w DA2 a mozna je było spotkać w pierwszej części
nie które pojawiają sie w trakcie trwania fabuły ( jeden z kandydatów na króla z Orzammaru) nie które jak wędrowny obóz Dalijczyków pojawiaja sie juz przed rozpoczeciem sie przygod w 2 czesci. Jednak ja mam pytanie odnośnie 2 postaci Sten'a i Leliany czy przypadkiem nie widzieliscie ich w DA2 czy to tylko moje domysły ? łatwo palny Qunari to mógł być sten ? i czy Ruda kobieta na samym końcu DA2, juz po przesłuchaniu Varrika gdy przesłuchująca brunetka wychodzi z budynku czy ona nie oddaje tej księgi właśnie Lelianie ?
Odpowiedz
Aye, ta kobieta to Leliana. Pojawia się ona pod koniec gry, a także w DLC "Mark of the Assassin".

Co do Stena, sprawa się tu ma inaczej. Mianowicie, "Sten" to nie imię, a ranga, którą posiada nasz towarzysz z części pierwszej. Można się o tym dowiedzieć, gdy to właśnie on będzie nam towarzyszyć w momencie, gdy zostajemy uwięzieni w Pustce, podczas misji dla Kręgu Maginów. Dlatego też Stenów w części drugiej spotykamy więcej. Ale czy akurat ten jeden jest wśród nich, ciężko powiedzieć.

Nota bene, żadnego z kandydatów na króla Orzammaru nie spotykamy w drugiej części, ale chyba wiem, o który moment Ci chodziło
Odpowiedz
w DLC "Mark of the Assassin". nie grałem to dodatek ? a tak teraz pamietam ze w DA2 w czasie ,,kłótni'' z Qunari było pare stenow
spotykamy w tym porcie jak oczyszczasz mu droge, to jest ten byly doradca byłego króla.
i jeszcze mam też dziwną myśl że Merill miała być podarunkiem dla Flemeth , co o tym myslisz?
Odpowiedz
W porcie spotykamy ostatniego przedstawiciela Harrowmontów, gdy wybierzemy Bhelena na króla, a to trochę ktoś inny.

Odpowiadając na pytanie - "Mark of the Assassin" to DLC, nie "pełnoprawny" dodatek. Nota bene, jest całkiem ciekawy i urozmaica grę.

A na drugie pytanie... nie, myślę, że nie. Spekulowałbym, że podarunek ten miał raczej jakiś związek z lustrem, niż z samą Merrill, co też w jakiś sposób wiązałoby się z Witch Huntem. Pewności jednak mieć nie mogę.
Odpowiedz
dobra moze i blad ale wygladal tak samo i to samo nazwisko ale zagram jeszcze raz zeby sie upewnic to samo z Merill.
a moglbys w skrocie mi opisac co Leliana tam robila ? bo jakos mnie to zaciekawilo
Odpowiedz
Właściwie to... była ;p Można z nią pogadać o pierdołach i na tym się kończy.
Odpowiedz
no dobra nie ma co duzo myslec trzeba czekac na DA3
Odpowiedz
← Dragon Age

Towarzysze 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...