[Film] Era Hobbitów

Genialny film. Ubaw po pachy. Nie będę wchodził w szczegóły. Zwiastun:

Cały film z hiszpańskimi napisami:

Polecam. Rzucanie dzidą w kosmos za pomocą magicznego patyka, osłona z liści kokosa przed zatrutymi kolcami, hobbici=karły, szaman Koto o usposobieniu Golluma i wiele wiele więcej. Jeśli komuś nie chce się oglądać, polecam streszczenie jednego z użytkowników FilmWeb.

I pamiętajcie. Zawsze mogło być gorzej.
Odpowiedz
Widziałem ten film i wydaje mi sie a nawet jestem pewien, że ten film powstał w jeden góra dwa dni, zmontowanie go trwalo godzinę i 15 minut a jego koszt to... nie mam pojęcia jak małą kwotę powinienem podać ale jestem pewien, że gaża aktorów to kwota z minusem na przedzie, myślę po prostu iż ci "aktorzy" skrzyknęli sie na jakimś poronionym forum, zrzucili po parę dolców i zrobili co zrobili, ehhh! Ten film podobnie jak "holy motors" (czy jakoś tak ten film się nazywał, kto oglądał to wie) jest definicją straty czasu, wycięcia może nie wielu ale bardzo cennych godzin z życia, gorąco NIE polecam, pozdro
Odpowiedz
Szkoda że tak dużo osób patrzy na jakośc wykonania i efekty specjalne... Bardzo mało osób teraz zwraca uwagę na fabułe, gre aktorów.
Odpowiedz
W tego typu produkcjach mają one jednak duże znaczenie. Wcześniej nie było technicznych możliwości oddania klimatu określonych pozycji książkowych.
Odpowiedz
Zwiastun zapowiada sie ciekawie. Mysle ze warto obejrzec ten film
Odpowiedz
Ciekawa sprawa z tym filmem, nie wiedzialem ze cos takiego istnieje. Ale teraz na pewno obejrze
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Film] Era Hobbitów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...