[Thief] Thief - Pierwszy zwiastun!


Oto pierwszy oficjalny zwiastun Thiefa! Widzimy na nim głównego bohatera gry, Garretta, w akcji. Osoby, które śledziły wiadomości o najnowszym "Thiefie" już od ponad roku, zauważą, że 30-sekundowy fragment target="_blank">fragment zwiastuna wyciekł rok temu w czerwcu. Miał jedynie inny podkład muzyczny. Zaś ci, co znają serię o najlepszym wirtualnym złodzieju od podszewki, powinni zauważyć, że na trailerze głosu bohaterowi użyczył inny aktor – w poprzednich odsłonach cyklu dubbingował go Stephen Russell. Jest jednak możliwość, że znów powróci on w roli Garretta, ale to może stać się jedynie pod naciskiem producentów ze strony graczy. Taka sytuacja spotkała np. "Hitmana: Rozgrzeszenie", gdzie twórcy ostatecznie ulegli fanom i zaprosili do gry Williama Mapothera.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Odpowiedz
Wyglada ciekawie , ale to tylko zwiastun a zwiastun zawsze wygląda ciekawie
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Mam cichą nadzieję, że to będzie Dishonored zrobiony dobrze.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
@Hassan'
A zagrałeś w Thief 1,2,3?
Odpowiedz

Cytat

A zagrałeś w Thief 1,2,3?


1 i 2. Co nie zmienia faktu, że w obecnej chwili wiele tytułów jest do siebie tak podobnych, że nie da się uniknąć porównań.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mam cichą nadzieję, że ten tytuł wypadnie lepiej niż większość odgrzewanych kotletów.
Odpowiedz
ooo czyżby Garrett mial już swoje "specjalne" oko? Widzimy je chyba dopiero w endingu jedynki. Myślałem, że to remake :-/
Odpowiedz
← Nowości

[Thief] Thief - Pierwszy zwiastun! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...