Kaanyr Vhok

No więc tak naprawdę to na imię mam Witek a na nazwisko... Sebastian. Obecnie chodzę do 1BL w Conradinum i walczę aby tam pozostać (ehh ta matma). Znajomi wołają mnie też "Farmer" bo mieszkam kilkanaście km poza Gdańskiem na wiosce, wołają mnie też tak dlatego bo kiedyś miałem kilka drzewek ziela (z karmy dla papug---->jest bez THC więc legalne a fajnie wygląda ). Lubię zwierzaczki i mam w domu ich trochę----> trzy psy, kota, dwie papugi faliste, kiedyś chomika ale był mały konflikt z jednym kotem więc chomik się wytrącił Z kolei mój dziadek hoduje konie i można sobie konno pojeździć w lesie bo blisko takiego mieszkam. Co tu dużo gadać lubię jeszcze wypady do kumpla nad jęzora, grilla albo ognisko no i oczywiście kompa bez którego było by mi smutno (uzależniony niestety). A kiedy nie siedzę przed kompem to dużo czytam i nie nie lektury tylko takie sobie różne książki (sensacja, przygoda i fantasy). I to chyba wszystko, jak czegoś chcecie sie dowiedzieć to piszcie
A jak ktoś chce zlukać moją wredną mordę to ten link proszę... tylko robicie to na własne ryzyko----->odszkodowań nie daje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9zsnatd4ke0siawg.html
Odpowiedz
Obejdzie się bez odszkodowania:) Szkoda, że nie każdy się tak opisał, ale Ty ostatnio coś zacząłeś się pokazywać - gdzież to byłeś?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kaanyr pojechał chyba do kumpla nad jęzora . Szkoda że nie płacisz odszkodowania, bo zbiera mi się na wymioty . Żarcik ! I widzę że masz i lubisz zwierzęta. Ja mam dwa: papużkę falistą Filipka i świnkę morską Kacperka. Chcę też mieć kotka ale mama nie pozwala. Kurczę, cały czas piszę o sobie, a to topic o tobie. Powiedz mi Kaanyr jaką miałeś średnią na koniec roku szkolnego? Ja całkiem wysoką.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Masz ładny avatar, fajnie piszesz, blelele.... a lubisz lizaki?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Hej Kaanyr.


...
Nie mam pytania. Tak tylko sie przyszłem przywitać
Odpowiedz
← Użytkownicy

Kaanyr Vhok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...