Pokemon :Nowy Początek - Organizatorium

Witam wszystkich swoich graczy
Osobiście uważam ,że to głupi pomysł zakładać taki temat dla jednego gracza ,ale no dobra przedstawię swoje zasady.

1. Staramy się odpisywać w miarę często
2. Pilnujemy swojego wątku czyli nie zaglądamy do innych tematów graczy
3. Staramy się odpisywać bezbłędnie i bogato w treść.
4. O swoich nieobecnościach informujemy MG tak jak on będzie informował was.

To tyle manfret. Jakbyś miał jakieś pytania możesz śmiało napisać.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Nie powiedziałbym, że głupi. Zawsze może ktoś dołączyć
Na chętnego gracza to ja zawsze będę liczył
Pozwoliłem sobie powtórzyć link z informacjami.
Informacje na temat sesji

[Dodano po 12 dniach]

Nasz Wiciu miał rację. Stadko graczy powiększyło mi się o dwóch trenerów pokemon. Z wielką przyjemnością witam na pokładzie sesji Tya i Tarinę
Uprzedzam że korzystam z internetu mobilnego i czasami może mnie nie byc na okres kilku lub kilkunastu dni ( zależy kiedy internet doładuję )
Cóż Poki przebiły AvP w ilosci graczy
Dobra, dobra nie będę tym się tak chwalił

[Dodano po 2 dniach]

Chciałbym powitać Balwura jako nowego gracza w naszej sesjowej rodzinie
Mam nadzieję iż nie rozczarowuję was swymi wpisami

Witam także Nomada ,który pojawił się w naszym gronie

[Dodano po 2 dniach]

No to witam naszego Wiktula w tym oto zacnym gronie.
Małe ogłoszenie aby nie było iż czegoś nie powiedziałem. Moi drodzy nie chcę was przyzwyczajać do codziennych odpisów. Czasami może się zdarzyć brak chęci lub weny więc z góry za to przepraszam a nie chcę wam dawać byle czego i byle jak. Liczę że to zrozumiecie.
Kolejnego mojego MGowskiego odpisu spodziewajcie się jutro lub w piątek. Jutrzejsze załatwianie spraw w mieście prawdopodobnie odbije się na chęciach do odpisywania. Poza tym nie mogę zaniedbać innych graczy na innym forum.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
W imieniu MG Obserwatora informuję że:
Mistrz gry doładowanie neta będzie miał dopiero 9-10 kwietnia tak więc jego obecność tutaj na 'chwilę obecną' będzie bardzo rzadka. Ma jednak nadzieję że graczy to nie zniechęci do dalszej zabawy w Pokemony. Za utrudnienia przeprasza.
To tak panie i panowie. Aktualny stan limitu transferu internetu pozwala mi na danie wam odpisów aby zachować prędkość rozwoju akcji . Następnego MGowskiego wpisu oczekujcie 11 kwietnia. Ta chwilowa pół-nieobecność wydłużyła mi się o jeden dzień ;/
Oczywiście przepraszam za utrudnienia i postaram się wrócić jak najszybciej

[Dodano po 2 dniach]

Informuję wszystkich moich graczy ,że wróciłem z mojej nieobecności

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Działają szybciej niż się spodziewaliśmy!


W takim razie czekamy na odpisy.
Mapa regionu Kanto



Daję mapę regionu Johto ukrytą w spoilerze
SPOILER


[Dodano po 5 dniach]

Male ogłoszenie :
W dniach od 27.04.2013 do 6.05.2013 może mnie nie być na forum. Wszystkim moim graczom życzę dobrego majowego weekendu ,który nadchodzi wielkimi krokami. Niech pogoda wam dopisze.

:*

[Dodano po 7 dniach]

Mała aktualizacja :
Złośliwy los sprawił że prawdopodobnie nie będzie mnie aż do 11.05.2013 lub 13.05.2013. Przepraszam za długą nieobecność Muszę doładować internet. Mam nadzieję że nie zrezygnujecie z sesji Odpisy się pojawią jak tylko doładuję internet.

[Dodano po 4 godzinach]

Aktualizacja numer 2
Udało mi się doładować internet znacznie wcześniej niż przypuszczałem także więc ruszamy dalej z sesją.

[Dodano po 14 dniach]

Informacja z ostatniej chwili. 20 maja ruszam na staż ,który potrwa pół roku. Związku z moimi późniejszymi powrotami nie spodziewajcie się częstszych odpisów. Swój wpis będę dawał raz na dwa - trzy dni.
Upominam tych którzy jeszcze nie odpisali.

[Dodano po 15 dniach]

I znowu trafia mi się dłuższa nieobecność z przerwami . Potrwa ona dwa tygodnie i odpisy pojawią się dopiero kiedy wrócę a może nawet i wcześniej. Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
← Pokemon - Nowy Początek
Wczytywanie...