"Cienie Mroku" premiera dodatku do "Might and Magic: Heroes VI" przesunięta


Niestety, dla wszystkich wyczekujących fanów "Herosa VI", data premiery "Cieni" przesunęła się z 28 lutego na 2 maja. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas wpłynie pozytywnie na jakość produktu, a nie został dodany tylko dlatego, iż podług kryteriów marketingowych początek maja może być lepszym okresem na premierę gry. Inaczej mówiąc – że trafi do tzw. zamrażarki. Na osłodę dla czekających, kilkuminutowy filmik o mrocznych elfach:

Odpowiedz
No to w porę, w czas taka informacja...
Odpowiedz
No czy aby na pewno mówią prawdę? Skończyli dodatek i celowo opóźniają premierę? Coś nie chce mi się wierzyć przecież analizy rynku robi się dużo wcześniej a nie na tydzień przed premierą, pewnie siedzą panowie i poprawiają błędy, nie wiem tylko czemu tak dziwnie się tłumaczą.

Odpowiedz
Mam nadzieję, że jest tak jak ty mówisz. To by wyszło graczom na dobre. Muszę przyznać, że trochę mi szkoda preorderowców, którzy sądzili zapewne, że za kilka dni pohirołsują w najlepsze. A tu - zonk.
Odpowiedz
← Nowości

"Cienie Mroku" premiera dodatku do "Might and Magic: Heroes VI" przesunięta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...