100 powodów

Nie chce cie dobijac tylko chce byś zauważył, że nie można opierać się na stwierdzeniach w stylu: "mówi się", "ludzie mówią", 'wszyscy' itd.

Mogę się założyć, ze w USA tak samo śmieją się ze swojego prezydenta jak my z naszego. W Niemczech lokalne brukowce wyciągają takie same brudy jak u nas. Włosi (ci pewnie szczegolnie), Anglicy i wszytskie inne narody tak samo popełniają gafy. Nie uważam, że mamy powody do tego by mieć jakieś kompleksy, a wszelkie stwierdzenia, ze u nas jest ciemnogród, plebejstwo są nie na miejscu. Wiele rzeczy trzeba zmienić ale takie zmiany są potrzebne wszędzie. Nasza historia była jaka była i powinniśmy być dumni z tego co już osiągnęliśmy, a nie ciągle patrzeć na mityzowany zachód.

Do nas po prostu nie docierają informacje powiedzmy z mediów francuskich o grzeszkach polityków, o tym, że ktoś palnął jakąś głupotę czy, że ma oryginalne poglądy. Dopiero jak się zaczyna większy szum to opuszcza on granicę kraju.
Odpowiedz
Można dodać, żę 13 letni Klemens Murańka zdobył w skokach narciarskich wicemistrostwo Polski. Ewentualnie mozna dodać.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jolanta M., lat 40, w roku 1995 ustanowiła rekord świata kobiet. Badanie krwi przeprowadzone w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie wykazało, ze ma 8,2 promila alkoholu.


W listopadzie 1994 roku Jan M., 33-letni mieszkaniec Elbląga, zapił się na śmierć - 15,9 promila alkoholu we krwi. Rekord Polski.W 1996 roku patrol policyjny na jednym z podwórek przy al.
Niepodległości w Warszawie znalazł pijana dziesięciolatkę. Analiza wykazała we krwi dziewczynki aż 2,25 promila alkoholu.Najmłodszym klientem w polskich izbach wytrzeźwień był pięcioletni
chłopiec, u którego stwierdzono 1,4 promila alkoholu. Chłopca uratowano w szpitalu w Płocku w 1995 roku. Matka dziecka tłumaczyła, ze syn wypił wino zostawione przez gości.
Odpowiedz

Cytat

4. Grabarz z Krakowa miał we krwi 9,5 promila alkoholu i przeżył. Mieszkaniec Wrocławia w 1995 r. osiągnął absolutny medyczny rekord świata - 14,8 promila. Nasz bohaterski rodak przekroczył trzykrotnie śmiertelną dawkę.

5. W zachodniej Europie pojawiają się alkohole z ostrzegawczym napisem: "Dawka śmiertelna 3,5 promila. Nie dotyczy Polaków".


Bo to rzeczywiści prawda, Polacy sa bardziej uodpornieni na alkohol niż przedstawiciele innych nacji - co chwilę słychac w telewizji że kierowca miał tyle promili, że w innych krajach by umarł. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że działa to na tej zasadzie co uodparnianie na trucizny - jeśli każde pokolenie przyjmuje małe dawki trucizn przez całe życie, to potomkowie będą na nią uodprnieni. Tak chyba robią jakieś plemiona. A co do tego rekordziety - on pił specjalnie na rekord, a przy tych 14,8 promila umarł.

Cytat

14. Waldemar K. z Gdańska strzelał z ostrej amunicji do hałasujących na podwórzu dzieci. Mężczyzna tłumaczył się, że krzyk dzieciaków przeszkadzał mu w oglądaniu 'Miodowych lat'.

Parę lat temu takie coś się działo na podwórku na moim osiedlu. Serio.

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz
Niezłe to chociaż czasami żałosne.Polacy też słyną z pomysłowości. W USA działał taki polski duet małżeński: gdy żona odbywała stosunek z mężczyzną jej mąż okradał go ze wszystkiego po czym uciekali. Dokonali 127 takich kradieży po czym wpadli. Co za inwencja.
Odpowiedz
74. Kobiecie ze Stalowej Woli, podobno z zawodu miłosnego, pękło serce. W literaturze fachowej odnotowano dotychczas trzy przypadki pęknięcia serca. Przeżyta tylko Polka.


JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!
MOJE MIAST OEST SŁAWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[Dodano po minucie]

I o to chodzi w życiu .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

100 powodów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...