Chłopcy – recenzja!


Rykiem silników, hukiem wystrzałów i głośnym: BANGARANG! – tak zwiastują swoje przybycie Zagubieni Chłopcy, najbardziej niezwykły gang motocyklowy na świecie. Niegdyś wierni towarzysze Piotrusia Pana, dziś odziane w skórzane kurtki zakapiory pod wodzą zabójczo seksownej Dzwoneczek. Zrobią wszystko, by przetrwać… i dobrze się przy tym bawić. Bez względu na cenę.

Jakub Ćwiek powraca z nową wystrzałową historią! Przekonajcie się, co wyjdzie z połączenia ciężkiego klimatu rodem z popularnego serialu "Sons of Anarchy" z bajkowymi postaciami klasycznej powieści Jamesa M. Barriego "Piotruś Pan". Ilustracje do książki wykonał Robert Adler.

Wydanie natomiast w przyjemny sposób kojarzyło mi się z pierwszymi tytułami Fabryki Słów, czyli tej starszej, mięsistej fantastyki, która potrafiła na długo pozostać w pamięci i serduszku. Podejrzewam, że z “Chłopcami” będzie tak samo i tak śliczne wydanie jest wabikiem zdecydowanie należnym tej pozycji. Z reguły kiedy widzę tak ładnie wydaną książkę rodzą się u mnie dwa pytania: chcą złapać na wydanie i nazwisko, czy powieść jest naprawdę tak dobra i warta całego pietyzmu? W tym wypadku odpowiedzią jest zdecydowanie to drugie i nie czuję się w żaden sposób oszukana przez tę wyjątkową oprawę zintegrowaną. ...czytaj dalej recenzję Ati!

Odpowiedz
Ja Cię kręce, na dwie ręce. Jak nie czytam książek tak chyba tą kupię xD Zainterere mnie tą Dzwoneczek
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
← Nowości

Chłopcy – recenzja! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...