Movie Battles

Witajcie,

Zarejestrowałem się na Waszym forum, gdyż chciałbym zaprezentować Wam modyfikację do starej, dobrze już znanej gry jaką jest Star Wars: Jedi Academy (JKA/JK3).

Wielu z Was z pewnością ma ten tytuł już za sobą. Modyfikacja o której mowa to Movie Battles 2. Jest to totalna konwersja trybu multiplayer tworzona przez fanów gwiezdnej sagi dla fanów gwiezdnej sagi.

Pokrótce opiszę tutaj o czym to jest.

Jak zwykle opowiadamy się po stronie Imperium lub Rebeliantów. Do wyboru mamy 3 tryby oraz po 7 klas postaci na daną stronę konfliktu.

Zapewne nie chce Wam się wszystkiego czytać, szukać. Dlatego odsyłam Was do tych dwóch stron:

http://moviebattles.pl - Jest to polskie wsparcie dla graczy, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji, poradników oraz dodatków. Forum prowadzone jest również przez fanów dla fanów.

http://moviebattles.com - oficjalna strona modyfikacji - również tutaj możecie mnie znaleźć pod nickiem LoU.

Dodam teraz trochę słów od siebie.Wiadomo, że podstawowa rozgrywka JA w trybie Multiplayer przechodzi do lamusa, wymiera. Zachęcam Was do sprawdzenia gry oraz rejestracji na moviebattles.pl - w przypadku pytań czy pomocy jestem do Waszej dyspozycji.

Na http://moviebattles.pl umieściłem parę filmików, ale żeby było Wam wygodniej tutaj umieszczę linki.


Frag Video z OpenMode
http://www.youtube.co...b...r_embedded

Semi-Open Mode (drugi tryb gry)
http://www.youtube.co...b...r_embedded

FullAuthentic Mode - jak sama nazwa wskazuje, mamy możliwość wzięcia udziału w walkach z filmu (np. duel of the fates - obi-wan i qui-gon vs darth maul)
http://www.youtube.co...a...FLI5KhsOSk

http://www.youtube.co...a...3C7asisu3A

Założony przeze mnie temat nie ma na celu "spamowania", śmiecenia czy tym podobnym. Chciałem po prostu zaprezentować Wam ów projekt.

Niech Moc Będzie Z Wami
Odpowiedz
← Karczma

Movie Battles - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...