Kroniki Amberu

Jeszcze nie ma tu takiego tematu?! :O Wczoraj skończyłem czytać wszystkie 10 tomów tej cudownej sagi. Gdy przeczytałem pierwszy tom, to myślałem, że nie wyrobię, jak nie przeczytam kolejnej części. Na szczęście mój brat ma wszystkie 10 części i wyrobiłem Saga dzieli sie na dwie części. W pierwszych pięciu tomach narratorem jest Corwin jeden z dziewięciu żyjących książąt Amberu z prawego łoża. W ostatnich 5 tomach opowiada Merlin syn Corwina. O wiele bardziej podobała mi się część gdzie opowiadal Corwin. Ale reszta nie była zla. Polecam tą sagę. Nie pożałujecie spędzonego przy niej czasu! :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja czytalem jakiś czas temu pierwszy tom. Chyba się nazywał "Dziewięciu książąt Amberu" (co ciekawe Amber to też wydawnictwo ). Bardzo mile wspominam tą książeczkę, wiele oryginalnych i ciekawych motywów a co najlepsze również zaskakujących. Skoro piszesz, że inne też są równie ciekawe to może się skusze.
Odpowiedz
Warto, warto Chociaż uważam, ze "Dziewięciu Ksiąząt Amberu" bylo najciekawszą częścią sagi.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Literatura

Kroniki Amberu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...