[F3] znalezione...

Powiem tak - mam wielka nadzieje, ze za grafika idzie także stara grywalnosc. Wygląda bardzo fajnie, świat, walki, celowanie w konkretne miejsca. Tylko co z tego, jak będzie to kolejna nawalanka?

Co do C&C Generals to uważam, ze to gierka nie za dobra, niczym nie dorównuje starym częściom.
Uważam, ze wlasnie nacisk na super mega wypasiona grafikę 3D sprawia, ze gra jest gorsza pod innymi względami i grają w nią tylko dzieci patrzące się w ekran monitora, zamiast na świat za oknem, który ma lepsza rozdzielczosc... Fallout 3 moglby mieć dla mnie grafikę jak w 1, z pewnoscia bym zagral.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Popieram Danyego, ale z tego co słyszałem F 3 ma być FPS-em, co było marzeniem twórców od czasów F 1... Ma być pięknie, nie wiem jak będzie



Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”

Odpowiedz
NIE! Tylko nie kolejny fps! Rpg to ma być! To co w takim razie z doświadczeniem i perkami i karmą i wogóle co to będzie z tą grą? Albo oni są szaleni albo ja niedoinformowany... Arghhh.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Jaki FPS? To że będzie z kamery pierwszej osoby wcale nie oznacza FPS'a Aktywna pauza, celowanie w konkretne części ciała... To będzie po prostu stary dobry Fallout tylko z innej perspektywy i z lepszą grafiką Ja jestem spokojny...
Odpowiedz
Wiecie, fakt że gry są na swój sposób ogłupiane, równocześnie zyskując niemal tylko na grafice, to wina skonsolowienia wszystkiego. Mechanika fallouta musi być możliwa do wykorzystania na konsolach, więc szybka i intuicyjna.
Podejrzewam że gra będzie dobra, ale trudno będzie zadowolić ortodoksyjnych fanów serii.
Nadal nazywanie tej gry FPSem jest dość zrozumiałe. Bo teraz to już faktycznie będzie fps z ogromnymi elementami RPG. Ale nadal FPS

Swoją droga ciekawostka: Drużyna w Falloucie duża nie będzie. Konkretnie to ty + jedna osoba. I tyle. Niepokojąca informacja.
Odpowiedz
← Fallout

znalezione... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...