[DS] DS: LoA Problem z przedmiotem

Witam wszystkich forumowiczów,
Chciałbym prosic was o pomoc. Jakiś czas temu wróciłem do pierwszej części sagi Dungeon Siege wzbogaconej o dodatek. Dawno temu grałem w nią w wersji angielskiej, a teraz pozyskałem opcję z polską lokalizacją (Edycja KK). Gram sobie samotnie na mapie multiplayer i napotkałem tu na problem, który doprowadza mnie do szału... Jestem w ruinach na pustyni Grescal, są tam skrzynki z dośc masywnym dropem i padł mi tam przedmiot z zestawu, konkretnie topór z zestawu Zauruskiego Czempiona. Rzecz w tym, że gdy go podnoszę i próbuję najechac na niego myszką, żeby sprawdzic statystyki, gra paradnie się zawiesza, jedyne co mogę zrobic, to wyłączyc ją z poziomu menedżera zadań, a gdy odpalam ją ponownie, w ekwipunku mojego bohatera nie ma ani wyżej wymienionego topora ani innych przedmiotów, które podniosłem w ruinach. Jest to mocno irytujące muszę przyznac. Nie padł mi wcześniej żaden przedmiot z zestawu, bo grałem w single playerową kampanię z podstawowej wersji gry, a potem zaimportowałem bohatera na multiplayer i jeszcze nie wybrałem się na mapę LoA, w której jest więcej zestawów do zebrania. Czy komuś z was przytrafiło się coś takiego, lub ktoś ma jakąś koncepcję jak wyjśc z tego obronną ręką? Nie wiem, czy kłopot dotyczy tylko tego jednego przedmiotu, czy może wszystkich setowych... Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
← Inne cRPGi

DS: LoA Problem z przedmiotem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...