[MA1] Lets Play Mass Effect

Siemanko

Prezentuję Wam mój pierwszy (no bo od czegoś trzeba w końcu zacząć ) film z serii Let's Play Mass Effect. Planuję przechodzić tylko główną część fabularną gry. Wiem że gra jest stara ale mam do niej wielki sentyment i uwielbiam w nią pograć

Proszę was o ocenę filmu i podpowiedź co w nim zmienić, co Wam się podoba, a co nie

Pozdrawiam, Danicen

Odpowiedz
Wykonanie dobre, jednak zastanawia mnie sens tworzenia Let's Playa do takiej gry jak ME i to do tego tylko wątku głównego. Jak dla mnie tego typu nagrania mają sens wtedy kiedy przedstawiają rozbudowaną grę, w której można utknąć, wtedy tego typu filmiki są rzeczywiście przydatne (ME do takich produkcji nie należy). Nie sądzę, żeby znalazły się osoby, które chciały oglądać całą grę od deski do deski, to duże marnotrawstwo czasu i nikła rozrywka.

Odpowiedz
Więc mógłbyś mi powiedzieć jaka mogłabyć taka "topowa" gra z której mógłbym coś zrealizować? Bo z nowości to raczej zostanę "zeżarty" przez tony spamu na YT
Odpowiedz
Oj nie przesadzajmy, Let's Play widziałem do wielu gier. Były i skomplikowane przygodówki i pospolite shotery. Ktoś może chcieć to obejrzeć bo mu gra nie chodzi (zam takich ludzi). Jednak dobrze by było byś miał jakiś cel w tym. Zwykle Let's Play to taka inna wersja solucji. Zresztą zapewne to wiesz, bo jak bierzesz się za jedną to kilka widzieć musiałeś.

Ja bym się czepił języka. Jak to jest coś by było dostępne dla każdego to wypada by język był "czysty" (rozpierducha?). No ale to moja preferencja, ciężko mi się słuchało (Pierdyriald)- może to kwestia, że już jestem stary, z wiekiem się więcej czepiam. Inna rzecz to pewnie dobrze, jakbyś przygotował sobie co chcesz powiedzieć a nie leciał na bierząco, przynajmniej ja mam takie wrażenie po tym jak tego słuchałem - nie byłoby tych zacięć i może błędy by się nie wkradały (jak z tym jockerem).

Co do innych gier... wiele jest tytułów, które nie są zrobione z polskim operatorem. Wszystko się nada, zależy co lubisz, może Skyrim? Tego byłoby po księżyc i jeszcze trochę.

Z mojej strony to tyle. Masz dobry głos, mówisz wyraźnie, więc nie ma problemów. Walcz i działaj.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Dobry głos , szybkie ale wyraźne i dokładne objaśnienie np. klas postaci , czy wyglądu. Jak dotąd nie zauważyłem wulgarnego języka na literę k*** czy p*** ( moze dlatewgo , bo nie było okazji) , i to się ceni ja osobiście nie chciałbym , żeby co drugie słowo było przekleństwem w stylu [przepraszam za słownictwo napier **** ać czy inne takie , a tak to podobało mi się szybko, sprawnie i co najważniejsze bez przerywników w głosi czyli eeeee , yyyyy .
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
← Mass Effect

Lets Play Mass Effect - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...